Internauci pykają w nowe gry

Nowe gry PC na Pykam.pl to kolejna niespodzianka dla zapalonych miłośników gier. Każdy z nich na pewno znajdzie coś dla siebie w obszernym katalogu nowości. Gry PC to przede wszystkim gry dla dzieci, ale świetnie bawią się przy nich całe rodziny.

Grę PC można szybko pobrać jednym kliknięciem na swój komputer i grać do woli, a po zakończeniu ją ocenić. Najpopularniejsze z nowych gier to gry słowne: JIG Words – układanie słów i odkrywanie fotografii – i Flip Words, układanie słów i zabawnych wyrażeń. Jedną z popularniejszych gier dla dzieci jest także pełna humoru gra zręcznościowa Odlotowa farma.

Gry PC to zestaw prawie 100 nowych gier: zręcznościowych, puzzli i logicznych, w które grać może cała rodzina. Liczba nowych gier będzie stale powiększana.

Użytkownicy Pykam.pl mogą wybierać spośród bogatego katalogu gier online. To nie tylko nowe gry PC, ale także bardzo popularne mmo i flash, gry karciane, puzzle, sportowe, strategiczne, zręcznościowe, dla dzieci, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe, puzzle i wyścigi.

Według najnowszych statystyk w gry na Pykam.pl zagrano już ponad 18 milionów razy!

Producentem Pykam.pl jest spółka GG Network S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu