Filmweb i Imperial-Cinepix organizują specjalną prezentację „Avatara”

Filmweb wraz z Imperial-Cinepix, polskim dystrybutorem „Avatara”, organizuje ekskluzywny pokaz 15-minutowego fragmentu najnowszego, głośnego już filmu Jamesa Camerona. Jedynie na wortalu Filmweb.pl można wygrać bilety na to wydarzenie.Zwycięzcy konkursu obejrzą 15-minutowy fragment filmu w wersji 3D oraz usłyszą wprowadzenie Jamesa Camerona. Pokaz odbędzie się 21 sierpnia (piątek) w warszawskim kinie Cinema City Arkadia.

Wytwórnia 20th Century Fox 21 sierpnia pokaże fragmenty filmu na ekskluzywnych pokazach na całym świecie. Tego samego dnia w różnych mediach pojawi się zwiastun filmu. Zwiastun będzie dostępny w następujących formatach: IMAX 3D, IMAX 2D, cyfrowe 3D, cyfrowe 2D, na taśmie 35 mm oraz w Internecie.

O „Avatarze”, nowym filmie Jamesa Camerona („Terminator”, „Titanic”), już teraz mówi się, że zrewolucjonizuje kino i wprowadzi nową jakość trzeciego wymiaru.

Filmweb jest jedynym polskim partnerem specjalnej prezentacji „Avatara”.

– To fantastyczne, że możemy umożliwić polskim fanom Camerona uczestnictwo w wydarzeniu, które niewątpliwie zapisze się na stałe w historii kinematografii – mówi Krzysztof Michałowski, wydawca wortalu Filmweb. – Jesteśmy szczęśliwi, że zorganizujemy tak ważny pokaz wraz z naszym stałym partnerem firmą Imperial-Cinepix.

Filmweb dysponuje największą bazą filmową w Polsce i drugą na świecie po imdb.com. To największy i najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy, który swoje wyniki zasięgowe poprawia z miesiąca na miesiąc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu