BizOn media obsługuje Grupę Money.pl

Podpisano umowę dotyczącą współpracy sieci Bizon media z Grupą Money.pl, która w maju br. odnotowała ponad 4 mln użytkowników i 55 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius, 2009.05).Bizon media od stycznia br. współpracuje z serwisem E-prawnik.pl, od półtora roku z Manager.Money.pl, zaś od ponad dwóch lat – z MSP.Money.pl. Obecna umowa dotyczy sprzedaży i emisji reklam w całej grupie – przede wszystkim na portalu finansowym Money.pl oraz na uruchomionej kilka miesięcy temu witrynie dla kobiet iWoman.pl.

Zasięg sieci Bizon media po uwzględnieniu wszystkich serwisów z Grupy Money.pl wzrósł w maju o ponad 1,1mln użytkowników i osiągnął 6,98 mln internautów i 188mln odsłon (Megapanel PB/Gemius, 2009.05).

„Konsekwentne i sukcesywne umacnianie portfolio naszej sieci opłaciło się” – mówi Rafał Szychowski zarządzający siecią Bizon media. „Zasięg BizOn’a uwzględniający nowe witryny umożliwia nam efektywne dotarcie do różnorodnych grup. Nasza oferta obejmuje najlepsze i największe polskie serwisy odwiedzane przez prywatnych przedsiębiorców (MSP.Money.pl, NF.pl, Podatki.pl, eGospodarka.pl, VAT.pl), kadrę zarządzającą (Bankier.pl, Manager.money.pl, Eurobankier.pl), zawodowych prawników (GazetaPrawna.pl, LEX.com.pl, e-prawnik.pl) czy też finansistów i graczy giełdowych (Money.pl, Parkiet.com, Stooq.pl)” – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu