Szkolenia OpenSolaris w Altkom Akademii

Altkom Akademia S.A. wprowadziła do swojej oferty edukacyjnej ścieżkę szkoleniową z zakresu systemu operacyjnego OpenSolaris. Szkolenia z systemu OpenSolaris zawierają pełen materiał niezbędny do przygotowania się do egzaminu SCSA (Sun Certified System Administrator) oraz SCNA (Sun Certified Network Administrator). Aby dać słuchaczom możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu Prometric, na zakończenie każdego szkolenia przeprowadzany jest próbny egzamin.

Dostosowując szkolenia do rzeczywistych potrzeb administratorów OpenSolaris i Solaris 10, zajęcia odbywają się z wykorzystaniem architektury UltraSPARC oraz x86. W programach szkoleń zawarto rozszerzony materiał dotyczący SMF, ZFS, Solaris Zones, kopii migawkowych na poziomie woluminów i systemów plików, JumpStart jak również wprowadzenie do VERITAS File System, VERITAS Volume Manager, Resource Management oraz DTrace.

Na szkoleniach szczególny nacisk położony jest na pracę za pomocą linii poleceń oraz rozwiązywanie rzeczywistych problemów, które występują w praktyce administratora systemu. Poza dostarczeniem wiedzy niezbędnej do zdania egzaminów SCSA i SCNA, szkolenia przygotowują administratorów do codziennej pracy w środowisku systemów OpenSolaris oraz Solaris 10.

Altkom Akademia legitymuje się długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń  z systemu operacyjnego Solaris: autoryzowanych szkoleń dla wersji 2.6, 7 i 8 oraz autorskich warsztatów certyfikacyjnych, przygotowujących do egzaminów SCSA i SCNA dla wersji 9 i 10.

Szkolenia OpenSolaris

Warsztaty Solaris 10

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu