Nowy Dyrektor Kreacji w TEQUILA\Polska

Anna Kmita objęła stanowisko Group Creative Director w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska.

Anna Kmita

Od 1 sierpnia br. Anna stanęła na czele zespołu kreatywnego warszawskiego oddziału TEQUILA\Polska. Do jej zadań należy zarządzanie pracą zespołu w ramach obsługi wszystkich Klientów oddziału, m.in. Unilever, Polkomtel i PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Anna Kmita należy do grona ludzi, którzy z pasją tworzą świat wokół siebie. Przenosząc tą zdolność na poziom zawodowy, uzyskują świetne rezultaty w postaci kreatywnych i nagradzanych projektów. Bardzo się cieszę że Ania dołączyła do naszego zespołu, jestem pewien że będzie dla nas dużym wzmocnieniem – mówi Przemysław Wojak, Partner Zarządzający TEQUILA\Polska.

Anna jest artystą plastykiem i członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Od wielu lat aktywnie zajmuje się malarstwem, jej prace prezentowano na wielu indywidualnych wystawach. Od 1998 roku zawodowo związana jest z branżą reklamową. Pracowała jako designer i art director dla takich agencji jak: Moby Dick, Oskar Wegner, PZL, JWT i McCann Ericsson. W tym czasie realizowała projekty m.in. dla Opel, LOT, Knorr, Danone czy McDonald`s. Wszystkie zrealizowane projekty Anny można obejrzeć na jej autorskiej stronie www.annakmita.com.

W 2005 r. Anna Kmita zdobyła nagrodę specjalną Izby Wydawców Prasy w konkursie „Bądź mądry, czytaj prasę” Galerii Plakatu AMS w Warszawie. W 2008 roku natomiast otrzymała dwa wyróżnienia na prestiżowym międzynarodowym festiwalu reklamy Golden Drum, m.in. za projekt kampanii społecznej „Give your clothes a second life”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu