Zaproś kolory do swojego mieszkania. Nowa seria pojemników Home Box firmy PLAST TEAM

Nie ulega watpliwości, że pojemniki do przechowywania i magazynowania rzeczy muszą być przede wszystkim pojemne i funkcjonalne. Przyzwyczailiśmy się do ich małoatrakcyjnych, nijakich odcieni, które powodują, że tego typu pudełka skrywaliśmy zwykle na dnie szafy.

Nowa kolorystyka linii Home Box firmy Plast Team jest zaprzeczeniem tego stereotypu. Udowadnia, że niepozorny pojemnik może stać się nieodłącznym detalem wystroju naszych wnętrz.

Nowy system pojemników do przechowywania i magazynowania z najnowszej serii Home Box to znakomite połącznienie funkcjonalności i nowatorskiego designu. Jego głównym atutem jest niepowtarzalna kolorystyka. Plast Team proponuje pojemniki w czterech kolorach – zielonym, niebieskim, fioletowym i żółtym. Barwę pojemnika możemy dobrać tak, aby komponowała się z odcieniem mebli, ścian czy innych wnętrzarskich akcesoriów. Zabawa kolorami pozoli ożywić zbyt ponury i smutny salon, a zarazem idealnie nadaje się do pokoju dziecka lub zbuntowanego nastolatka.

System pojemników Home Box firmy Plast Team doceniony został przez swoich użytkowników, którzy w konkursie Laur Konsumenta i Klienta nadali mu tytuł Odkrycie Roku 2009.

Pojemniki wykonane są z bardzo wytrzymałego i lekkiego tworzywa, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez wiele lat. Półprzezroczyste ścianki pudełek umożliwiają szybką orientację w zawartości bez konieczności otwierania pokrywy (nawet, jeżeli pudełka stoją jedno na drugim), ukrywając równocześnie wizualny chaos, który może panować w ich wnętrzu. Pokrywa jest zamykana klipsami z dwóch stron, chroniąc zawartość przed kurzem i rozsypaniem w czasie przenoszenia.

W kolorowych pojemnikach Home Box można przechowywać wszystko, czego nie chcemy trzymać na wierzchu: drobiazgi, akcesoria do komputera, dokumenty i książki, ubrania, pościel, buty, zdjęcia, zabawki dziecka, narzędzia do majsterkowania, lekarstwa i mnóstwo innych bardziej lub mniej potrzebnych drobiazgów. Świetnie nadają się także dla osób o naturze chomików, które lubią kolekcjonować najróżniejsze „przydasię” i „szkodawyrzucić”. Dzięki pudłom wszystkie rzeczy nieużywane na bieżąco, znajdują przytulne schronienie.

Różnorodność pojemności i rozwiązań funkcjonalnych zastosowanych w linii Home Box pozwala każdemu na wybór zestawu optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb, stylu życia, upodobań, wielkości i wystroju mieszkania.

W najnowszej serii rożnokolorowych pojemników Home Box, znajdziemy wielofunkcyjne pudła w szerokiej gamie pojemności:

  • 1,5L, cena: 5,30 zł
  • 2,0L, cena: 6,25 zł
  • 3,0L, cena: 7,35 zł
  • 12,0L, cena: 13,70 zł
  • 31L, cena: 23,80 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu