Wysoka jakość w RuckZuck

Sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck w swojej ofercie proponuje klientom produkty najwyższej jakości. Potwierdza to nominacja dostępnych w salonach RuckZuck skrzydeł drzwiowych marki Classen z grupy produktowej Elegance i Modern do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009.JAKOŚĆ ROKU 2009 to już czwarta edycja konkursu w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. wspólnie z redakcją Biznes Raportu ukazującego się w Gazecie Prawnej. W tym roku do tytułu nominowane zostały dwie grupy skrzydeł drzwiowych marki Classen – Elegance i Modern. Laureatów poznamy w grudniu.

Elegancko i nowocześnie

Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR, Alkmena HR, Dalila, Tetyda, Andromeda oraz Demeter to kolekcje wchodzące w skład wytypowanych grup produktowych. Łączą je niebanalny design oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wszystkie znajdziemy w punktach handlowych RuckZuck.

Skrzydła drzwiowe wchodzące w skład grupy Elegance stworzono na podstawie konstrukcji Classen Hybryda zapewniającej trzykrotnie większą sztywność od tradycyjnych rozwiązań. Drzwi charakteryzują się symetrycznie rozłożonymi przeszkleniami i kasetonami frezowanymi. Dzięki takim rozwiązaniom świetnie nadają się do pomieszczeń zaaranżowanych w każdym stylu i pełniących różne funkcje – od biura, przez salon, łazienkę, czy pokój dziecięcy. Modern to grupa drzwi dla osób poszukujących niebanalnych rozwiązań. Przeszklenia wkomponowane są w skrzydła drzwiowe w niezwykle oryginalny sposób tworząc eleganckie kształty. Natomiast wykończenie okleiną Classen Iridium czy laminatem Classen CPL zapewnia podwyższoną odporność m.in. na zarysowania.

Precyzyjnie wykonane drzwi Elegance i Modern możemy nabyć w salonach RuckZuck na terenie całego kraju. Dostępne są w różnych dekorach, a nominacja do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009 potwierdza ich perfekcyjne wykonanie. Wybrać właściwy dla siebie i dopasowany do stylu pomieszczenia model pomoże nam profesjonalnie przeszkolony personel. W salonie dobierzemy także odpowiednią do skrzydła drzwiowego ościeżnicę. W bogatym asortymencie salonów RuckZuck oprócz drzwi znajdziemy także panele podłogowe, podłogi drewniane oraz inne materiały wykończeniowe. Sieć zapewnia transport zakupionych produktów, a na życzenie klienta pracownicy salonu polecą sprawdzoną ekipę montażową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu