Wybierz zwycięzcę Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2009

Już we wrześniu odbędzie się międzynarodowy Finał Bombay Sapphire Designer Glass Competition. Oprócz nagrody głównej, młodzi projektanci walczą o światową Nagrodę Publiczności. Głosowanie trwa od 10 sierpnia do 21 września 2009 na stronie bombaysapphire.com.

Najlepszy kieliszek 2009 roku

Międzynarodowy finał konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition odbędzie się 23 września podczas Londyńskiego Festiwalu Designu. Polskę będzie reprezentować projekt „Fullfilled”, autorstwa Olgi Dąbrowskiej i Adama Grocha. Uczestnicy konkursu walczą o nagrodę główną oraz o światową Nagrodę Publiczności.

Nagroda Publiczności

Producenci ginu Bombay Sapphire już po raz drugi postanowili zapytać o zdanie miłośników ginu oraz pasjonatów designu i zorganizowali internetowe głosowanie na najlepszy kieliszek 2009 roku. Na stronie www.bombaysapphire.com/peoplesprize od 10 sierpnia do 21 września będzie można oddać głos na swojego ulubieńca. Firma Bacardi-Martini Polska, organizator polskiej edycji konkursu zaprasza do głosowania na projekt Oli i Adama oraz wspierania polskiej reprezentacji na międzynarodowym Finale.

W tym roku marka Bombay Sapphire przygotowała również nagrody dla internautów. 10 osób otrzyma butelkę ginu Bombay Sapphire oraz książkę „The most elegant partnership” na temat marki Bombay Sapphire.

Bombay Sapphire Designer Glass Competition, to międzynarodowy konkurs który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodych projektantów szkła artystycznego. Organizatorem polskiej edycji konkursu jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu