Meble Largo w nowych barwach

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadził do sprzedaży nowe kolory systemu modułowego Largo. Poszczególne elementy dostępne są w wybarwieniu śliwa wallis oraz w dodatkowych wariantach dla frontów: biały połysk i sibu. Meble z kolekcji Largo można kupić w salonach Black Red White na terenie całego kraju.

Largo to idealna propozycja do eleganckiego gabinetu, stylowego salonu, przestronnej jadalni czy sprzyjającej wypoczynkowi sypialni. System składa się z 32 elementów, które występują w ośmiu wariantach kolorystycznych. Wszystkie wersje charakteryzuje gruba wklęsła rama otaczająca fronty w wybranym stylu. Podstawowe kolory, w których dostępne są korpusy, to dąb wenge ciemny lub śliwa wallis. Fronty wybranych elementów występują w wybarwieniach: śliwa wallis, biały połysk, sibu, szkło beżowe, dąb czesany, heban makasar oraz dąb wenge ciemny.

„Systemy modułowe Black Red White mają uniwersalny charakter. Różnicujemy ofertę frontów tak, aby nasi Klienci mieli jak największą swobodę aranżacji wnętrz. W ramach jednej kolekcji proponujemy liczne moduły w różnych kolorach” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.

W lipcu Black Red White wprowadził do sprzedaży nowy system modułowy Tauri. Meble, podobnie jak w latach 20., charakteryzują się zaokrągleniami masywnych frontów i cokołów. Poszczególne elementy dostępne są w dwóch kolorach: olcha miodowa oraz dąb wenge. System modułowy Tauri składa się z 21 elementów, które dają swobodę aranżacji salonu, sypialni, gabinetu czy pokoju młodzieżowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu