Herbaty Newby zdobywcą Great Taste Awards – 2009

Newby zdobywając 15 Złotych Medali w kategorii herbat w konkursie Guild of Fine Food w Wielkiej Brytanii, po raz kolejny zdystansowały pozostałych uczestników. W ciągu ostatnich czterech lat, herbaty Newby, zostały nagrodzone 31 najwyższymi wyróżnieniami i medalami w swojej kategorii.

Liczne wyróżnienia dla producenta herbat Newby, przyznawane od kilku lat, potwierdzają doskonałą jakość produktów, jak również dbałość producenta o wysokie standardy produkcji.

Nagrody Great Taste Awards są odpowiednikiem „Oskara” w handlu i przyznawane są przez Brytyjski Cech Produktów Premium (Guild of Fine Food). W Wielkiej Brytanii są one traktowane jako benchmark w kategorii napojów i produktów delikatesowych.

Chcąc zadowolić najbardziej wymagających i świadomych klientów, Newby pragnie nadal dostarczać najwyższej jakości herbaty na międzynarodowe rynki.

Aktualnie firma Newby rozszerza ekspansję także na rynek polski, kierując swoją ofertę do kanału Horeca oraz Detalu. Te wyśmienite produkty zapewne znajdą również grupę wiernych odbiorców, dla których smakowanie doskonałej jakości herbat jest stylem życia.

Geralt Polska

Wyłączny Dystrybutor Newby Teas (UK) Ltd. w Polsce

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu