Goclever 5055 PL – wysoka jakość, bez kompromisów i w niskiej cenie

Firma Goclever Technology rozszerzyła swoją ofertę o nowe urządzenie do nawigacji GPS. Model Goclever 5055 PL został wyposażony w nowoczesną aplikację nawigacyjną z aktualnymi danymi geograficznymi dotyczącymi terytorium Polski. Produkt posiada 5-calowy, wyraźny ekran dotykowy o rozdzielczości 480×272 oraz specjalizowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz. Wyjątkowo korzystny stosunek ceny Goclever 5055 PL do jego możliwości, osiągnięto bez oszczędzania na wydajności i wygodzie użytkowania.

Mapa wyposażona została w tryb 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane charakterystyczne, teksturowane budynki. Wyszukiwarka adresów i POI wymaga wpisania tylko kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie, co powoduje, że jest to najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań. Podróżowanie z nawigację Goclever 5055 PL jest wyjątkowo łatwe dzięki czujnikowi światła, sterującemu jasnością wyświetlacza w zależności od zewnętrznych warunków oświetleniowych. Drogę oraz czas podczas postojów umilą: muzyka w formacie MP3, filmy AVI, przeglądarka zdjęć oraz czytnik e-booków.

Cechą wyróżniającą urządzenie jest fotonawigacja, pozwalająca na bardzo łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia ze znacznikami geograficznymi. Dane dotyczące fotografii można wprowadzać własnoręcznie lub skorzystać z milionów zdjęć z koordynatami, znajdujących się w internecie. Goclever 5055 oferuje możliwość optymalizacji punktów trasy, które są lokalizowane i ułożone przez program w takiej kolejności, aby drogę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Mapy oraz informacje o punktach użyteczności publicznej pochodzą z eMapy (100% pokrycia). Mapy umieszczone są we wbudowanej pamięci 256MB pozostawiając wolny slot kart pamięci microSDHC.

Dostępność i cena:

Model Goclever 5055 PL jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 419 złotych. W komplecie znajduje się ładowarka, uchwyt samochodowy oraz kabel USB. Producent daje na swoje urządzenia 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu