G02. Aktywność na co dzień

Tagi:

G02 to najnowszy fotel biurowy firmy SITAG Formy Siedzenia, stworzony z myślą o nowym stylu życia w pracy i poza nią. Symbolizuje aktywność i lekkość. Uosabia elegancję, zapewniając jednocześnie komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Fotele G02 cechuje nowatorski design oraz niezwykła lekkość zarówno w postaci krzeseł obrotowych, jak i konferencyjnych. Wprowadzając nowoczesną elegancję do gabinetów i sal spotkań, tworzą doskonały klimat do rozmów i podkreślają niebanalny charakter reprezentacyjnych przestrzeni biurowych.

Funkcjonalne siedziska są nieocenionym elementem każdej sali konferencyjnej. Przy tworzeniu linii foteli G02 kierowano się łatwością obsługi elementów technicznych i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. W rezultacie nowoczesne krzesła biurowe w swoim wyposażeniu posiadają cechy niezbędne: regulację wysokości siedziska w fotelu obrotowym oraz mechanizm z pamięcią obrotu w wersji konferencyjnej.

Awangardowa stylistyka foteli G02 osiągnięta została dzięki dynamicznej formie tworzywa siedziska i szlachetnej podstawie w postaci pięcioramiennego aluminiowego krzyżaka. Wykończenie podstawy fotela w rolki lub stopki, alternatywnie do wykładzin dywanowych i podłóg twardych, decyduje o jego zastosowaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu