Bosman na sportowo podczas festiwalu gwiazd sportu w Dziwnowie

  • by

W dniach 13 – 16 sierpnia 2009 r. w Dziwnowie, rozpocznie się finałowa impreza Sportowego Lata w Dziwnowie – słynny w regionie zachodniopomorskim, cykliczny Festiwal Gwiazd Sportu, od początku swojego istnienia wspierany przez markę Bosman, z portfela Carlsberg Polska. Tradycyjnie na imprezie zjawią się największe gwiazdy polskiego sportu, a na dziwnowskiej plaży nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez Bosmana.

Głównym punktem Festiwalu Gwiazd Sportu będzie, jak co roku, odsłonienie przez olimpijczyków i znanych sportowców replik swoich medali. Wśród największych sportowych gwiazd pojawią się m.in.: Leszek Blanik, Stanisława Szozda, Lech Piasecki, Czesław Lang, Daniel Jędraszko i Paweł Baraszkiewicz, Zygmunt Smalcerz, Jerzy Kulej, Maciej Zegan, Andrzeja Wroński, Dariusz Michalczewski i Paweł Nastula, Sylwia Gruchała, Adam Krzesiński oraz Marian Sypniewski.

Na dziwnowskiej plaży, na czas trwania Sportowego Lata w Dziwnowie 2009 i jego finałowej imprezy – Festiwalu Gwiazd Sportu 2009 przygotowano specjalny namiot Bosmana. W bosmańskim namiocie na odwiedzających letnią imprezę – mieszkańców regionu zachodniopomorskiego i bywalców nadmorskich kurortów – czekać będą liczne atrakcje: sportowe konkursy, wieczorne imprezy, koncerty, oraz piwo Bosman ze szczecińskiego browaru.

Przez cztery dni festiwalowi goście, poza licznymi pokazami umiejętności sławnych sportowców, będą mogli poczuć ducha sportowej rywalizacji biorąc udział, m.in. w meczu piłki nożnej plażowej, czy regatach kajakowych.

Oprawę muzyczną festiwalu zapewnią zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej takie jak: Big Cyc, Stachursky, Rafał Brzozowski, Piotr Kuźniak, jak i latynoamerykańska formacja Buenos Amigos.

Stałym punktem programu imprezy są Wybory Miss Sportu Dziwnów. Kandydatki do tytułu Miss będą, jak co roku, oceniane przez uczestników Festiwalu Gwiazd Sportu.

„Bosman już na stałe wpisał się w sportowy i kulturalny krajobraz regionu zachodniopomorskiego, od lat wspiera tak ważne wydarzenie, jakim jest Festiwal Gwiazd Sportu. Dziwnów na czas festiwalu staje się miejscem skupiającym największe, polskie sławy sportowe, z którymi zarówno mieszkańcy regionu, jak i wczasowicze mają jedną z nielicznych okazji spotkać się na żywo, a nawet stoczyć z nimi prawdziwy sportowy pojedynek. To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych imprez, organizowanych w sezonie letnim na wybrzeżu. Mamy nadzieję, że Bosman dostarczy gościom festiwalu wielu wspaniałych, tym razem sportowych emocji.” – mówi Łukasz Kwiatkowski, Junior Brand Manager marki Bosman.

Festiwal Gwiazd Sportu 2009 odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu