Armia w Sieci

Podążając za profesjonalizacją armii powstają coraz śmielej serwisy dedykowane dla wojska oraz jego pasjonatów. Na przełomie sierpnia i września wystartuje nowy serwis, który wykorzystuje moment wkraczania Armii Polskiej w erę profesjonalizacji oferując zainteresowanym pracą w wojsku bazę wiedzy oraz kontaktów

www.Nasze-wojsko.pl jest to serwis informacyjno – społeczny mający na celu skupienie osób zainteresowanych pracą w armii, dostarczanie niezbędnych informacji na temat warunków oraz zasad przystąpienia do armii zawodowej oraz szkół wojskowych. Nasze-wojsko.pl wymierzone jest w zawodowych wojskowych oraz wszystkich planujących przystąpić do profesjonalnej armii w tym uczniów szkół wojskowych a także pasjonatów militariów.

Co promuje?

Uczelnie, szkoły oraz pracę w armii zawodowej. Na stronach naszego-wojska użytkownicy znajdą szereg informacji na temat szkół, uczelni wojskowych oraz pracy w wojsku. Szeroki wachlarz informacji na temat jednostek wojskowych oraz kariery w armii zawodowej. Kto może starać się o pracę w wojsku, jak oraz dlaczego warto. Jak się dostać do szkoły, co jest wymagane, co dalej po szkole.

O czym informuje?

Oprócz niezbędnych informacji na temat pracy w armii oraz nauki w szkołach wojskowych portal na bieżąco będzie relacjonował wydarzenia związane z wojskiem. Informacje na tematy bieżące z kraju i ze świata, relacje z eventów wojskowych, imprez oraz spotkań paramilitarnych, targów oraz konferencji wojskowych. Wyróżniającą cechą działu jest jego interaktywny charakter. Każdy zalogowany do serwisu sympatyk wojska oraz militariów będzie miał możliwość dodawania własnych artykułów oraz newsów.

Nasze-Wojsko to także społeczność skupiona wokół jednostek, szkół wojskowych a w przyszłości również grup paramilitarnych a także forum na tematy bliżej oraz dalej związane z wojskiem. Wszyscy, którzy służą lub służyli w armii, studenci oraz uczniowie szkół wojskowych, gracze asg lub paintball będą mogli spotykać się na stronach naszego-wojska. Tworząc społeczność byłych żołnierzy, uczniów szkół wojskowych a także osób pracujących w armii. Nasze-wojsko daje możliwość spotkania się po latach a także wymiany doświadczeń na temat pracy oraz nauki w wojsku.

Planowany start serwisu nasze-wojsko zakładany jest na początek września. W chwili obecnej dla wszystkich zainteresowanych pod adresem nasze-wojsko.pl powstał panel, przez który każdy zainteresowany może zgłosić chęć bycia informowanym o oficjalnym starcie serwisu.

www.Nasze-wojsko.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu