Tubylismy.pl – podróżniczy startup

Wystartował nowy podróżniczo-turystyczny portal społecznościowy – Tubylismy.pl. Zrzesza on osoby lubiące zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca niezależnie od wieku i bagażu już zdobytych doświadczeń.

Użytkownicy mogą nie tylko korzystać z jego zasobów, ale i samemu wzbogacać treści na wiele różnych sposobów – poprzez recenzje odwiedzonych miejsc, relacje z podróży, zdjęcia i filmy oraz plany podróży. Istnieje możliwość stworzenia własnej mapy odwiedzonych i wymarzonych miejsc, a także sprawdzenia swojego poziomu wiedzy geograficznej w quizie Travel IQ. Za swoją aktywność użytkownik zdobywa punkty, które się sumują i służą przyznawaniu rang, np. Fotografa portalu, Pisarza portalu itd. Osoby, które wykazują się największą aktywnością w wysyłaniu zaproszeń do swoich znajomych, mogą otrzymać zaszczytne miano ‘Ambasadora portalu’.

Od powstania pomysłu do zakończenia jego realizacji minął ponad rok – twórcy starali się go maksymalnie dopracować. Liczą na to, ze rozbudowana funkcjonalność oraz duże możliwości portalu pozwoli zaistnieć w Internecie i zdobyć uznanie Podróżników.

www.tubylismy.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu