Monday PR dla firmy Intel

W sierpniu agencja Monday PR rozpoczęła współpracę z firmą Intel w Polsce. Agencja odpowiada za działania z zakresu Media Relations, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z mediami branżowymi, ogólnoinformacyjnymi, biznesowymi oraz lifestyle. Z ramienia Monday PR, za współpracę z nowym klientem odpowiada Ewa Mittelstaedt.  

O Intel

Intel [NASDAQ: INTC], światowy lider w dziedzinie krzemowej innowacji, opracowuje technologie, produkty i inicjatywy, które stale ulepszają ludzką pracę i życie. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresami www.intel.com i blogs.intel.com.

O Monday PR

Agencja Monday PR powstała w 2006 roku. Oferuje pełen zakres usług public relations, poczynając od relacji z mediami, PR korporacyjnego, produktowego, Public Affairs, na zarządzaniu kryzysowym kończąc. Firma obsługuje głównie klientów z branży informatycznej, edukacyjnej, konsultingowej, oraz instytucje sektora publicznego, w tym programy Unii Europejskiej.

W 2007 roku podpisała umowę z sieciową agencją BondPR działającą na terenie Europy, obu Ameryk, Azji oraz Afryki Południowej. Więcej informacji o agencji Monday PR znajduje się pod adresem www.mondaypr.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu