Kemon – debiut nowej marki kosmetycznej na polskim rynku

6 sierpnia 2009 w warszawskiej restauracji ZEN, właściciel firmy Polwell, pan Waldemar Kotecki zaprezentował nowy brand w portfolio spółki i przedstawił ambasadora marki Kemon w Polsce – wybitną aktorkę młodego pokolenia – Annę Prus.

Największa włoska firma produkująca kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów Kemon wchodzi na polski rynek. Podczas sierpniowego spotkania zaprezentowano 4 linie produktów, wśród których każdy wymagający klient salonu kosmetycznego znajdzie coś dla siebie. Linia Actyva jest idealnym połączeniem nauki i przyrody. Naturalne składniki, zawarte w kosmetykach tej linii, odżywiają włosy i odbudowują ich strukturę. Oryginalność, wykraczanie poza schematy oraz designerskie kolorowe opakowania charakteryzują linię Hair Manya. Wzbogacone świeżymi zapachami, wyróżniające się produkty Hair Manya’i, pozwalają na kreowanie nieograniczonej różnorodności fryzur. Liding to linia produktów do koloryzacji i pielęgnacji, kosmetyki te są stosowane wyłącznie w profesjonalnych salonach. Villa Lodola to zestaw produktów pielęgnacyjnych do włosów i ciała – jedyne w sektorze kosmetyków profesjonalnych, które uzyskały certyfikat preparatów ekologiczno-organicznych.

Ambasadorem marki Kemon została, znana z dbałości o piękny wygląd, utalentowana aktorka młodego pokolenia – Anna Prus, którą można podziwiać między innymi, w znakomitej kreacji, wielokrotnie nagradzanej ekranizacji powieści „Wojna polsko – ruska”. Najlepsi styliści marki będą dbali o wygląd i kondycję włosów aktorki zarówno na planach zdjęciowych, jak i na co dzień.

Kosmetyki marki Kemon dostępne są w salonach partnerskich firmy Polwell na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu