Interwrite DualBoard – Przed pierwszym dzwonkiem

Już dziś każdy pedagog może przekonać się jak działa tablica interaktywna Interwrite DualBoard – trwa akcja „przed pierwszym dzwonkiem”. Organizatorem jest łódzka firma Agraf (www.agraf.com.pl) wyłączny dystrybutor Interwrite w Polsce.Dzwoniąc pod nr telefonu (0-42 250 31 20) z dowolnego miejsca naszego kraju można umówić się na bezpłatną prezentację w swojej placówce. Jest to szansa na poznanie możliwości systemu interaktywnego Interwrite – tablicy Interwrite DualBoard, bezprzewodowych tabletów Interwrite Mobi oraz systemu do testów i odpowiedzi Interwrite PRS.

Akcja „Przed pierwszym dzwonkiem” trwa do 31 sierpnia 2009r. Tablice Interwrite znajdują się na liście środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. nr 1700/2004

System interaktywny Interwrite to gwarancja wzrostu zaangażowania uczniów i poprawy efektywności nauczania. To szeroki wachlarz możliwości kreatywnego prowadzenia zajęć z każdego przedmiotu. To także duże ułatwienie dla nauczyciela, który może korzystać z bogatej galerii gotowych materiałów dydaktycznych dostarczanych wyłącznie z tablicą i tabletami Interwrite.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu