Godi.pl wysyła paczki nową usługą – „Paczkomaty 24/7”

Najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost została wdrożona w piątek 7.08.2009 r. w sklepie internetowym Godi.pl. Jest to zarazem pierwsza księgarnia w Polsce, która oferuje tę usługę Internautom.

„Cieszymy się, iż Godi.pl stał się jednym z pierwszych sklepów, który udostępnił tę usługę swoim Klientom w tak krótkim czasie, jak największe sklepy typu Intymna.pl i Komputronik.pl, a nawet przed Merlinem”, mówi Michał Kabziński, właściciel sklepu.

Paczkomaty 24/7 to nowatorskie rozwiązanie na rynku polskich operatorów pocztowych. Są to skrytki pocztowe, do których sklepy internetowe wysyłają zamówienia klientów. Odbiorca sam określa najdogodniejszy dla siebie pod względem lokalizacji paczkomat. Zamówienie może być odebrane o dowolnej godzinie każdego dnia, za pomocą specjalnego kodu wysyłanego drogą e-mailową i smsową – wystarczy wpisać numer telefonu i otrzymany kod, aby skrytka z przesyłką otworzyła się.

Automaty zostały zlokalizowane zarówno w małych, jak i dużych miastach wybranych regionów, dzięki czemu usługa jest także łatwo dostępna. Lista paczkomatów znajduje się na stronie www.projekt01.pl.

Do końca września br. w księgarni Godi.pl proponujemy wysyłkę w usłudze Paczkomaty 24/7 całkowicie za darmo, natomiast później zaproponujemy bardzo konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty w przypadku skorzystania z tej usługi – wszystko to aby rozpowszechnić tę przyjemną, łatwą, szybką i ekonomiczną formę dostawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu