Doładuj kartę pre-paid w 3 minuty z BlueCash

Od lipca 2009 na stronie www.kartainternetowa.pl udostępniona została usługa BlueCach.pl umożliwiająca szybkie, tanie i bezpieczne doładowania kart internetowych typu pre-paid.

Wdrożenie platformy BlueCash jest pierwszą tego typu implementacją zrealizowaną w Banku Zachodnim WBK. Lista banków, z których możliwe jest przeprowadzenie doładowania karty, obejmuje niemal 20 największych instytucji. Operacja zasilenia jest natychmiastowa. Przelane środki pojawiają się na koncie karty w czasie rzeczywistym. Także w żaden sposób fakt, iż akurat konto karty jest puste nie może zakłócić zakupów.

Karta internetowa to rodzaj elektronicznej portmonetki, na której znajdują się środki w wysokości zrealizowanego doładowania. Otrzymanie karty nie wymaga podpisywania umowy z bankiem, ani wypełniania skomplikowanych wniosków. Wystarczy rejestracja w serwisie i jej aktywacja. Kwota maksymalnego limitu na rachunku karty wynosi 500 PLN.

Podstawowa różnica między kartą internetową, a inną kartą płatniczą to brak numeru PIN oraz paska magnetycznego, dlatego płacić nią można wyłącznie za zakupy realizowane przez Internet. Karta ta jest na okaziciela – więc może być idealnym prezentem. Z uwagi na to, że nie posiada imienia i nazwiska właściciela można ją podarować dowolnej osobie. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie zakupami w sieci może być naprawdę cennym i trafionym upominkiem.

Doładuj karty bezpośrednio na stronie >doładowanie karty<

Kup karty pre-paid w Premiumshop24.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu