Bankier.pl uruchomił nową sekcję: Nieruchomości

Bankier.pl wzbogacił zakładkę Finanse Osobiste o nową sekcję Nieruchomości. Sekcja stanowi kompendium wiedzy skierowane do wszystkich zainteresowanych kupnem, sprzedażą bądź wynajmem powierzchni mieszkaniowych.

Sekcja Nieruchomości jest pierwszym narzędziem, po które powinien sięgnąć Użytkownik zagubiony w gąszczu przepisów, propozycji kredytów, ogłoszeń z rynków nieruchomości. Na http://www.bankier.pl/fo/nieruchomosci nie zabraknie analiz, dotyczących kredytów hipotecznych, prezentacji inwestycji deweloperskich, a przede wszystkim zestawienia ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

„Dzięki współpracy z www.otodom.pl, mogliśmy zamieścić na naszych stronach szczególnie przydatną bazę ogłoszeń nieruchomości. Internauci w jednym miejscu znajdują tysiące ofert kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji wyszukiwania ogłoszeń, Użytkownicy mogą precyzyjnie dopasować swoje wymagania do ofert zamieszczonych w sekcji” – mówi Natalia Galińska, kierownik działu Finanse Osobiste.

Nowa sekcja jest pełna praktycznych porad. Publikowane artykuły poruszają najważniejsze problemy, z którymi borykają się osoby funkcjonujące na rynku nieruchomości. Stąd wskazówki, w jaki sposób rozumieć przepisy prawa budowlanego, jak uzyskać kredyt hipoteczny, czy jakie dokumenty należy zgromadzić przed wizytą u notariusza.

„Na www.bankier.pl/fo/nieruchomosci będą prezentowane nie tylko poglądy publicystów, analityków i ekspertów z branży mieszkaniowej. Chcieliśmy, żeby sekcja Nieruchomości była platformą wymiany opinii wszystkich Użytkowników Sieci. Stąd pomysł na Forum Nieruchomości. Dodatkowo będziemy reagować na sygnały od Internautów – chcemy opisywać ciekawe przypadki, z jakimi spotkali się nasi Użytkownicy, uczestnicząc w rynku nieruchomości” – stwierdza mówi Natalia Galińska, kierownik działu Finanse Osobiste.

Wspomniana sekcja będzie poszerzona o publikacje z zakresu najnowszych trendów w wystroju wnętrz, praktycznych rozwiązań architektonicznych, porad stylistów i dekoratorów wnętrz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu