Przejdź do treści

Auchan Częstochowa rozdaje nagrody na 8. urodziny

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza na wspólne świętowanie swoich 8. urodzin. Gwarantowane emocje, niezapomniane wrażenia i mnóstwo wygranych. Tak zapowiada się weekend 22 i 23 sierpnia. Na szczęśliwców, którzy wezmą udział w przygotowanych atrakcjach czeka wycieczka do Paryża i 8 telewizorów plazmowych.

Plakat urodzinowyTakiego deszczu nagród w Częstochowie już dawno nie było. Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza małych i dużych na urodzinową fetę. By wzbudzić emocje i sprawić, że świętowanie stanie się jeszcze ciekawsze, Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przygotowało dla swoich Klientów Olimpiadę Urodzinową, obejmującą zarówno konkurencje sportowe, jak i umysłowe. Każdy, kto okaże paragon z zakupów zrobionych na terenie galerii lub w hipermarkecie i wypełni specjalny Karnet Olimpijski, będzie mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami w konkursach. 10 najlepszych osób przejdzie do Wielkiego Finału Olimpijskiego z wartościowymi nagrodami do wygrania, a wśród wszystkich uczestników Olimpiady Urodzinowej zostanie rozlosowana wycieczka do Paryża.

Chcąc podkreślić, że już 8. rok Centrum Handlowe Auchan Częstochowa cieszy się sympatią i zaufaniem swoich Klientów, właśnie „8” będzie szczególną liczbą w weekend 22 i 23 sierpnia. Organizatorzy zapewniają swoim gościom wartościowe nagrody:

  • 8 telewizorów plazmowych,
  • 80 nagród niespodzianek,
  • 800 medali pamiątkowych.

Na specjalne nagrody i upominki liczyć mogą też wszystkie osoby, które swoje urodziny obchodzą właśnie 22 i 23 sierpnia. Emocje, wrażenia, rywalizacja i urodzinowy tort czekają.