Agencja 9.90 Public Relations i Znakomici.pl łączą się w grupę

Agencja 9.90 Public Relations formalizuje swoja dotychczasową współpracę z zespołem produkcji filmowej ZNAKOMICI.PL . Firmy łączą się w grupę. Dzięki połączeniu zespołów powiększyła się oferta obydwu firm. Do działań PR i marketingu zintegrowanego dodano kompleksową produkcję filmowa.

ZNAKOMICI.PL zajmują  się produkcją i realizacją: filmów reklamowych, filmów promocyjnych, teledysków muzycznych, programów telewizyjnych, filmów korporacyjnych, filmów szkoleniowych, czołówek telewizyjnych, filmów edukacyjnych, oprawy graficznej programów telewizyjnych, transmisji video w internecie, oprawy wizualnej konferencji i imprez. Postprodukcją: edycja nieliniowa materiałów filmowych, postprodukcja filmowa, kopiowanie we wszystkich formatach, na nośnikach Blue Ray, DVD, CD, VHS

„Łączymy się w grupę, bo nasza dotychczasowa współpraca nabiera tempa. Co raz częściej wykorzystujemy w działaniach komunikacyjnych produkcje filmową. Pozwala nam to na jeszcze bardziej kompleksową obsługę klientów” – podkreśla Marcin Helbin dyrektor kreatywny 9.90 PR.

Dyrektor artystyczny ZNAKOMICI.PL Grzegorz Nowosielski nie ukrywa, że po połączeniu w grupę wzrosną możliwości kreacyjne obu firm.

9.90 PR będzie odpowiadała także za działania komunikacyjne dla swojego partnera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu