Pizza Hut wprowadza kolejne ciekawe propozycje

Sieć restauracji PIZZA HUT przygotowała kolejne już tego lata, ciekawe propozycje dla swoich Gości. Promocja „Lunch z Przyjacielem” to świetna okazja na posiłek w miłym towarzystwie, w wyjątkowo korzystnej cenie 22 zł. Z kolei niekończący się „Bar Sałatkowy”, z paluszkami chlebowymi w prezencie, będzie atrakcją dla wszystkich miłośników bogactwa warzywnych smaków.  

W ofercie „Lunch z Przyjacielem” za jedyne 22 złotych można zamówić zestaw dla dwóch osób – włoską pizzę na cienkim i kruchym cieście Neapolitana, dostępną w siedmiu ciekawych kompozycjach smakowych, „Bar sałatkowy” oraz dwa napoje o pojemności 0,3 l, w tym także wyjątkowo popularne latem – lemoniadę i mrożoną herbatę. „Lunch z Przyjacielem” serwowany jest w restauracjach Pizza Hut od poniedziałku do piątku, do godziny 14.00. Wśród korzystających z oferty, rekordy popularności bije szczególnie polecana pizza Prosciutto e rucola,  z szynką prosciutto i czarnymi oliwkami udekorowana listkami świeżej rukoli – prosta i wykwintna zarazem.

Z myślą o miłośnikach sałatek warzywnych i owocowych restauracje przygotowały dodatkowo specjalną ofertę „Baru sałatkowego”. Obowiązuję zasada „Płacisz raz – jesz ile chcesz!”, co praktyce oznacza nieograniczoną liczbę dokładek i możliwość przygotowania wielu różnorodnych, ulubionych kompozycji smakowych. Dodatkowo w najnowszej promocji do „Baru sałatkowego” dołączane są w prezencie 4 ciepłe paluszki chlebowe, oprószone ziołami z dodatkiem oliwy z oliwek. Oferta dostępna jest we wszystkich restauracjach na terenie Polski – dla jednej osoby w cenie 12,90 zł, a w zestawie dla dwóch osób za 19,90 zł.

„Staramy się, aby menu restauracji Pizza Hut było coraz bardziej różnorodne, a nasi Goście czuli się tu po prostu dobrze. Dlatego właśnie, oprócz nowości smakowych, jak nasza pizza na delikatnym cieście Neapolitana, czy nowej wersji „Baru sałatkowego”, oferujemy im miłe niespodzianki cenowe.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut w AmRest.

Informacje o nowych propozycjach Pizza Hut dostępne są w restauracjach (menu, plakaty, insert promocyjny w menu, banery) oraz na stronie www.pizzahut.pl w sekcji  Oferty specjalne.

Pełna oferta menu na www.pizzahut.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu