NETGEAR STM ProSecure – Profesjonalne zabezpieczenia dla średnich firm

Duże sieci firmowe są szczególnie narażone na zarażenie wirusami z zewnątrz. Nowoczesna, potężna firma potrzebuje profesjonalnych zabezpieczeń, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo plikom, danym i poczcie elektronicznej. Takie bezpieczeństwo sieci firmowej zapewnią urządzenia firmy NETGEAR z Serii STM ProSecure.  

Wraz z postępem technologii i nowymi programami zabezpieczającymi komputer i sieć, rozwijają  się metody ataków sieciowych czy nowe programy wirusowe. „Hacking” stał się również narzędziem walki i konkurencji pomiędzy grupami hackerów, programistów tworzących wirusy i innych sieciowych przestępców. To wszystko powoduje, że zagrożenia płynące z korzystania z Internetu są wieloktotnie większe, niż jeszcze kilka lat temu. Nawet najnowocześniejsze programy antywirusowe czasem nie są w stanie zagwarantować pełnego bezpieczeństwa, zwłaszcza w większej firmie.

Dlatego warto zaopatrzyć  się w urządzenie, dzięki któremu sieć firmowa nie będzie narażona na żadne zagrożenia wewnętrzne ani zewnętrzne. Takie bezpieczeństwo i – co za tym idzie – spokój, gwarantują urządzenia zabezpieczające z serii STM. Seria ta to trzy urządzenia: STM 150, STM 300 oraz STM 600. Liczba w nazwie określa maksymalną ilość użytkowników, krórzy są chronieni. Dzięki współpracy NETGEAR z doskonale znaną na świecie firmą Commtouch, urządzenia STM wyposażone są w szereg najwyższej klasy zabezpieczeń: Recurrent Pattern Detection (RPD), czyli system wykrywania powtarzających się wzorców,  GlobalView – technologię filtrowania adresów URL, poczty elektronicznej i antyspamową.

Dzięki tym urządzeniom, w zakresie działania i przedziale cenowym dostępnym teraz nie tylko dla dużych korporacji, na najwyższy poziom zabezpieczenia danych i komputerów w firmie może sobie pozwolić dużo większa ilość przedsiębiorstw.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu