Malwina Grochowska Brand Managerem Filmweb.pl

Malwina Grochowska objęła z początkiem sierpnia br. stanowisko Brand Managera portalu filmowego Filmweb.pl.  Do jej zadań należeć będzie kształtowanie wizerunku największego w Polsce portalu filmowego, współtworzenie długofalowej strategii marki Filmweb.pl oraz budowanie relacji z środowiskami twórczymi.

– Tworzenie skutecznej komunikacji jest dla tak dojrzałego i jednocześnie dynamicznego podmiotu jak Filmweb.pl niezwykle istotne nie tylko ze względów wizerunkowych – mówi Krzysztof Michałowski, wydawca Filmweb.pl.  – Malwina – ze swoim doświadczeniem redaktorskim i dziennikarskim – wydaje się idealną kandydatką do postawionych przez nią zadań ze względu na jej znajomość zarówno branży filmowej oraz relacje z mediami. W najbliższych miesiącach Filmweb.pl będzie dostarczał zarówno jego użytkownikom, jak i środowisku filmowemu wielu powodów do ekscytacji – zapowiada Michałowski.

Malwina Grochowska, absolwentka Instytutu Kultury i Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, ostatnio pracowała jako redaktorka serwisu filmowego należącego do Gazeta.pl. Jest też współpracowniczką miesięcznika KINO. Autorka recenzji, tekstów o tematyce filmowej, tłumaczeń. Członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich (Koło Piśmiennictwa), FIPRESCI.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu