Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost – są już dostępne dla klientów Komputronik.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy sklepu internetowego mogą zamawiać produkty dostępne na www.komputronik.pl i odbierać je z automatu, nie ponosząc kosztów doręczenia przesyłki. Usługa dedykowana jest internautom, którzy do 31 września 2009 roku przystąpią do akcji Projekt 01.

Dzięki integracji systemów informatycznych e-sklepu i InPost użytkownicy serwisu www.komputronik.pl mogą skorzystać z opcji „Wyślij przez paczkomat”. Umożliwi im to odbieranie zamówionych przesyłek w dogodnym miejscu, przez 24 godziny na dobę. Jedynym warunkiem jest zalogowanie się w serwisie i pomyślna weryfikacja zgłoszenia. W kampanii Projekt 01 usługę Paczkomaty 24/7 testuje już ponad 3 tys. internautów, w tym ponad 350 e-sprzedawców. W akcji udział biorą aktywni użytkownicy sieci, którzy – kupując lub sprzedając on-line – wspólnie kreują nową erę e-zakupów. Łącznie Projekt 01 skupi około 10 000 osób, którzy jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Polsce.

„Paczkomaty 24/7 to znakomite rozwiązanie dla użytkowników sieci, którzy cenią nieograniczony dostęp do produktów i usług oferowanych na rynku. Nasza nowa propozycja eliminuje dotychczasowe problemy związane z długim oczekiwaniem na przesyłkę czy dopasowywaniem do godzin pracy doręczyciela. Jestem przekonany, że klienci e-sklepów szybko docenią zalety, jakie stwarza możliwość samodzielnego odbioru zakupów z paczkomatów” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Paczkomaty 24/7 to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu adresat sam decyduje gdzie i kiedy odbierze swoją paczkę. Dodatkowo, dla usprawnienia komunikacji z Klientem, system wysyła powiadomienia o doręczeniu przesyłki za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS. Automaty zostały zlokalizowane zarówno w małych, jak i dużych miastach wybranych regionów, dzięki czemu usługa jest także łatwo dostępna. Lista paczkomatów znajduje się na stronie www.projekt01.pl.

„Możliwość odbioru przesyłek zamówionych w naszym sklepie internetowym o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę to absolutna nowość. Dzięki współpracy z firmą InPost możemy jeszcze szybciej realizować zamówienia klientów. Jesteśmy pewni, że każdy kto wypróbuje Paczkomaty 24/7, będzie stale korzystać z tej usługi, zachęcając do udziału w nowatorskim projekcie swoich znajomych” – mówi Szymon Bujalski, Wiceprezes Zarządu firmy Komputronik.pl.

Paczkomaty 24/7, najnowsze rozwiązanie InPost dostępne jest – poza użytkownikami Komputronik.pl – także dla klientów Intymna.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu