Kompleksowe usługi informatyczne w ofercie Varico

W dobie komputerów i Internetu fachowa pomoc w zakresie usług informatycznych stała się  nieodzownym elementem rozwijających się firm z branży IT lub firm wykorzystujących w swojej codziennej pracy rozwiązania systemowe. Powołując się na wyniki badań dotyczących stosunku małych i średnich przedsiębiorstw do kwestii bezpieczeństwa, opublikowanych przez symantec.pl tylko 30% osób odpowiedzialnych za IT w polskich firmach czuje, że ich sieć jest bezpieczna. A co z pozostałymi 70%?

Varico…na wszystko mamy program ma na to rozwiązanie www.uslugiinformatyczne.org.pl – to w pełni profesjonalna strona WWW, której treści mogą posłużyć za pełnowartościowe źródło wiedzy w zakresie Qutsourcingu IT i wsparcia technicznego w każdej firmie. Gwarantowane usługi takie jak:

świadczone przez doświadczoną kadrę pracowników zapewnią każdemu poczucie bezpieczeństwa i komfort, dzięki któremu prowadzenie firmy stanie się przyjemniejsze i prostsze.

Wprowadzenie tej innowacji sprawiły, iż Varico nie jest odbierane i wyłącznie jako producent oprogramowania finansowo – księgowego dla MSP ale również jako dostawca kompleksowych i profesjonalnych usług informatycznych. Posiadane XX – letnie doświadczenie i wiedza dotycząca potrzeb przedsiębiorstw z segmentu MSP dała podstawy do stworzenia prostej i w pełni intuicyjnej strony WWW o usługach tej firmy. Zaufaj wiec ekspertom i powierz im swoje komputery.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.uslugiinformatyczne.org.pl oraz w Dziale Obsługi Klienta firmy Varico.

Autor: Anna Zbrowska

www.varico.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu