Kast Communication dla Akademii Tańca M&I Sulewscy

Od 1 sierpnia KAST COMMUNICATION rozpoczęła współpracę  z Akademią Tańca  M&I Sulewscy.  Głównym celem współpracy jest przeprowadzenie przez Kast Communication kompleksowych działań z zakresu media relations, kreowania ekspertów w tematyce tańca, oraz wzmocnienia świadomości miejsca jakim jest Akademia Tańca M&I Sulewscy w Warszawie.

Do obsługi Akademii Tańca M&I Sulewscy, Kast Communication dedykuje dwa swoje działy: Public Relations oraz  Event, który zajmie się zorganizowaniem w pierwszych dniach września b.r. spotkania prasowego dla dziennikarzy w jednej z siedzib  Akademii – w Pałacu Kultury i Nauki.

Za obsługę  Klienta po stronie Kast Communication, odpowiadają: Artur Stefaniak – PR Director, oraz Anna Adamiak – Dyrektor Strategiczny z ramienia Oxy Group.

Akademia Tańca M&I Sulewscy w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie powstania. Założyli ją Monika Sołowiej-Sulewska i Ireneusz Sulewski – uczniowie najznamienitszych światowych autorytetów w dziedzinie tańca. Tańczą od 1981 roku, jako para uzyskali status tancerzy klasy „S”. Wielokrotni laureaci konkursów tanecznych, m.in.: mistrzowie Polski w kategorii „Dance Show”. W swojej Akademii wyszkolili wielu znakomitych tancerzy, w tym czołowe gwiazdy programu „Taniec z gwiazdami”.

Kast Communication działa na rynku od maja bieżącego roku. Składa się z trzech uzupełniających się działów: Public Relations, Event oraz Management. Swoim Klientom proponuje stałą współpracę oferując specjalne pakiety „KAST”, dające Klientom pełną kontrolę działań Agencji oraz możliwość zredukowania kosztów obsługi do minimum.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu