Globe Group przedstawicielem ABRADIO w Polsce

Od 1.sierpnia firma Globe Group Sp. z o.o. została oficjalnym i jedynym przedstawicielem czeskiego potentata w branży internetowej Limemedia A.S. w Polsce. Główną ambicją  poznańskiej spółki Globe Group ma być zapewnienie swoim słuchaczom jak najciekawszej oferty muzycznej w internecie.

Właśnie dlatego oprócz produkcji i emisji własnych stacji internetowych zarząd spółki podjął decyzję o wyspecjalizowaniu się także w produkcji stacji internetowych na zamówienie klienta zewnętrznego. Firma zapewnia także obsługę technologiczną przedsięwzięcia.

Produkt oferowany przez Abradio, przy udziale Globe Group w zależności od wybranej opcji umożliwia zamieszczanie własnych utworów muzycznych i wcześniej nagranych zapisów dźwiękowych, korzystanie z bazy utworów muzycznych oraz zamieszczanie spotów reklamowych. Można w ten sposób uzyksać medium, pozwalające na wzmocnienie siły przekazu treści reklamowych, które jednocześnie samo na siebie zarabia.

Globe Group to poznańska spółka prężnie działająca nie tylko na rynku poznańskim, lecz już w całej polsce. Firma oprócz partnerstwa ABRADIO posiada w swojej ofercie takie produkty jak:

  1. radio Glob (www.radioglob.pl),
  2. serwis plotkarski JAZDA PO GWIAZDACH (www.jazdapogwiazdach.pl);
  3. zajmuje się także produkcją serwisów internetowych.

W przyszłym roku spółka planuje wkroczyć na rynek europejski.

ABradio a.s. jest liderem na czeskim rynku w zakresie świadczenia radiowych usług internetowych. Prócz emisji klasycznych stacji FM w internecie ABradio prowadzi własne internetowe stacje radiowe, a także zajmuje się produkcją takich stacji na zamówienie. W portalu muzycznym ABradio znajduje się obecnie ponad 100 stacji. Od kilku lat firma obecna jest także na rynku polskim

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu