Dni Zdrowia w Parku

Park Handlowy Auchan Bielany po raz kolejny zaprasza swoich Klientów do dbania o zdrowie i dobrą formę. W najbliższy weekend 8 i 9 sierpnia organizuje Dni Zdrowia, czyli cykl porad dietetycznych i badań, promujących zdrowy tryb życia.

Dni Zdrowia odbędą się 8 i 9 sierpnia 2009 roku w godzinach 12.00 –18.00 w Parku Handlowym Auchan Bielany. Wszyscy odwiedzający w tym czasie Park, którzy będą chcieli zgłębić tajniki prawidłowego odżywiania i przekonać się, w jakiej formie znajduje się ich organizm, będą mogli wziąć udział w cyklu bezpłatnych porad i badań zorganizowanych przez firmę Vita Clinic. Badania obejmują bezbolesny pomiar tkanki tłuszczowej i wykonywane są przy pomocy całkowicie bezinwazyjnych i bezbolesnych metod. Każdy badany pozostawać będzie pod opieką profesjonalistów, otrzyma też dokładną analizę swojego badania i objaśnienie otrzymanych wyników. W razie potrzeby dowie się także do jakiego lekarza powinien się udać i jakie środki powinien przedsięwziąć, by jak najszybciej powrócić do dobrej formy. Fachowcy będą także pomagać w ułożeniu odpowiedniej, zindywidualizowanej diety dla każdej przebadanej osoby.

Dni Zdrowia są już kolejną, organizowaną przez Park Handlowy Auchan Bielany akcją, mającą na celu popularyzowanie zdrowego trybu życia wśród swoich Klientów i pracowników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu