Certyfikat Google Analytics dla Bluerank

Agencja SEM Bluerank otrzymuje tytuł – Google Analytics Authorized Consultant. Agencja SEM – Bluerank jest uczestnikiem programu GAAC i certyfikowanym konsultantem GA (Google Analytics Authorized Consultant), tj. dostawcą usług związanych z wdrożeniami, konfiguracją, analizą danych i konsultingiem w zakresie wykorzystania Google Analytics. Udział w programie i certyfikat GAAC to potwierdzenie kompetencji agencji w zakresie profesjonalnego i zaawansowanego stosowania Google Analytics. Jest to narzędzie do analityki sieciowej, zapewniające dokładny wgląd w ruch na stronie WWW, oraz skuteczność prowadzonych dla niej działań marketingowych.

Korzystanie z usług certyfikowanej agencji (GAAC) zapewnia klientom najwyższej jakości obsługę w zakresie wykorzystania Google Analytics w działaniach biznesowo – marketingowych online (np. dla podniesienia ROI).

Poza certyfikatem GAAC, potwierdzającym kompetencje w zakresie stosowania Google Analytics, Bluerank posiada również certyfikat Google Adwords Qualified Company, potwierdzający wysokie kompetencje na polu realizacji kampanii reklamowych w Google.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu