4fun.tv wbija się w AKUKU

3 sierpnia ruszyła na antenie 4fun.tv nietypowa, wakacyjna akcja. Jej głównym celem jest pokazanie stacji „od kuchni”. Zaprezentowane zostaną najśmieszniejsze momenty i wpadki prezenterów, celebrytów i widzów stacji, które nie weszły do emisji.

Cała ramówka 4fun.tv na wakacje została tak przygotowana, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Lato w 4fun.tv jest bardzo imprezowe i konkursowe. Nie zabrakło w nim też elementów humorystycznych. Dowodem na to jest nowa akcja 4fun.tv – AKUKU, która wystartowała 3 sierpnia na antenie 4fun.TV.

Przez okres letni na antenie stacji będą emitowane bity prezentujące wpadki i gafy popełniane podczas rozmów i wywiadów przez naszych prezenterów, Gwiazdy rodzimej i zagranicznej sceny jak i widzów stacji.

Akcja została przygotowana dla firmy Jutrzenka i jej produktu – nadziewanych żelków Akuku. Wszystkie bity mają elementy graficzne produktu. Wpadki emitowane są 5 razy dziennie, między teledyskami.

Projekt został  przygotowany przez ekipę 4fun.tv.

Akcja w stacji muzycznej 4fun.tv jest częścią kampanii wizerunkowej dla marki Akuku, która będzie trwała przez cały sierpień.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu