Nowa odsłona serwisu Twoja-Firma.pl

Twoja-Firma.pl, serwis należący do Bankier.pl, zaprezentował gruntownie zmienione oblicze. W serwisie oprócz nowej szaty graficznej i logo serwisu pojawiły się nowe funkcjonalności i rozwiązania. Dla użytkowników oznacza to same ułatwienia.

Serwis Twoja-Firma.pl postanowił wkroczyć w sezon wakacyjny z nowym layoutem. Całkowitej transformacji uległo logo serwisu. Obecnie jest ono mocniej wyeksponowane i ma bardziej rozpoznawalny znak firmowy. Logo wzbogacono o slogan: „Twoja-firma.pl Portal małych i średnich firm”.

Po zmianach wygląd serwisu nabrał bardziej przejrzystej formy. Stonowane kolory i dyskretna szata graficzna nie odwracają uwagi Użytkownika od treści zamieszczonych na stronie.

„Przeprowadzenie zmian w serwisie zaowocowało nie tylko całkowitą metamorfozą wyglądu www.twoja-firma.pl. Najważniejsze zmiany zaszły wewnątrz portalu. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło nam usprawnić funkcjonowanie strony i zwiększyć jej niezawodność” – podkreśla Paweł Wachowski, Redaktor Prowadzący Twoja-Firma.pl.

Nawigacja na stronie została opracowana w sposób zapewniający Użytkownikom intuicyjną obsługę serwisu, a jednocześnie dobrze komponuje się z szatą graficzną. To z kolei przekłada się na umożliwienie Internautom łatwego dostępu do wszystkich publikacji umieszczonych na www.twoja-firma.pl.

„Zmiany wprowadzone w serwisie miały przede wszystkim ułatwić Użytkownikom dostęp do prezentowanych na stronie treści. Chcieliśmy, aby nowy serwis był bardziej atrakcyjny dla Użytkowników i oferował im więcej przydatnych funkcjonalności” – mówi Roman Bryś, Członek Zarządu Bankier.pl S.A.

Pomimo znacznej skali zmian struktura serwisu pozostała niezmieniona. Portal www.twoja-firma.pl nadal jest pierwszym narzędziem służącym pomocą osobom zarządzających małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Portal od początku swojego istnienia zaspokaja potrzeby Użytkowników, dostarczając im szeregu informacji niezbędnych do prowadzenia firmy. Wizytówkami serwisu są: zawsze aktualne wiadomości z rynku, przydatne kalkulatory, np. kalkulator odsetek podatkowych, czy kalkulator leasingowy oraz wyszukiwarki, m.in. wyszukiwarka urzędów skarbowych, kredytów dla firm. Poprzez serwis można zasięgnąć porad eksperta z dziedziny prawa, podatków, księgowości i finansów. Dzięki forum Twoja-firma.pl. Użytkownicy mogą dzielić się między sobą cennymi informacjami i spostrzeżeniami. W serwisie nie brakuje także informacji z dziedziny marketingu oraz zarządzania.

Serwis zaczął funkcjonować w 2001 roku. We wrześniu 2004 r. stał się częścią portalu Bankier.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu