Dolina Charlotty

Dzięki pasji jednego człowieka powstało niezwykłe miejsce na mapie polskich atrakcji turystycznych: Dolina Charlotty. Jest to miejsce pełne przestrzeni, zieleni, spokoju. Jej malownicze położenie w obrębie starego bukowego lasu, Jeziora Zamełowskiego, meandrów rzeki Słupii, wielkiego pastwiska, łąk- sprawia, że Dolina Charlotty to miejsce, gdzie można się wyciszyć, zregenerować siły i wypocząć.

Propozycje wypoczynku w Dolinie Charlotty dostosowane są do temperamentu oraz wymagań osób odwiedzających to miejsce.

Znajduje się tutaj Pensjonat „Żelazna Podkowa”, przepiękny domek na wodzie zwany Rybaczówką oraz Dolina Charlotty Resort& SPA – wszystko w klimacie eleganckiej sielanki.

Obok tych miejsc powstał imponujący amfiteatr, mogący pomieścić 4 tysiące osób. Jest tu także park linowy dostosowany do możliwości fizycznych oraz wieku zjeżdżających.

Miłośników zwierząt zapraszamy do zwierzyńca, gdzie znajdują się sarny, daniele, dziki, świnka wietnamska, ośliczka, kozy a nawet wielbłąd o wdzięcznym imieniu Stanisław.

Jest tu również sporo atrakcji dla amatorów konnej jazdy. Warto również podkreślić, że Pensjonat „ Żelazna Podkowa” mieści się nad przepiękną stajnią.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty jest miejscem, gdzie od 2007 roku odbywa się Festiwal Legend Rocka-niezwykła impreza, na której pojawiły się takie gwiazdy jak: T.Rex, Bonnie Tyler, Electric Light Band, Slade, etc. Poza festiwalem gościł u nas Nigel Kennedy oraz zespół Kayanis.

Gośćmi Amfiteatru są również najpopularniejsze polskie kabarety.

Wyjątkowość tego miejsca podkreśla fakt, że swoim klimatem, architekturą, plenerami wpisuje się idealnie w charakter niezwykłego rejonu Polski jakim jest Kraina w Kratę.

Zatrzymaj czas w sercu magicznej doliny.

www.charlotta.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu