Trzech posiadaczy Karty Kredytowej Citibank-LOT wraz z przyjaciółmi wygrało podróż do Barcelony

We wtorek, 28 lipca odbyło się wręczenie nagród laureatom Loterii AMIGOS w której uczestniczyli posiadacze Kart Kredytowych Citibank-LOT. W konkursie szczęście dopisało również 50 innym posiadaczom Kart Kredytowych Citibank-LOT, którzy otrzymali nagrody pieniężne po 500 zł każda.

Od 15 kwietnia do 30 czerwca, każdy posiadacz Karty Kredytowej Citibank-LOT, który dokonał z jej użyciem co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 50 zł, brał udział w wyjątkowej Loterii AMIGOS, w której nagrodą główną były 3 czteroosobowe zaproszenia na wycieczkę do Barcelony. Każda transakcja spełniająca ten warunek zwiększała szansę na wygraną. Szczęśliwcami, którzy zabiorą swoich przyjaciół w niezapomnianą, pełną atrakcji podróż, zorganizowaną dla nich przez Citi Handlowy okazali się: pani Renata z Warszawy, pan Artur z Pawłowic oraz pan Grzegorz z Warszawy.

„Wraz z Loterią AMIGOS, Citi Handlowy przypomina swoim klientom, że karta kredytowa Citibank-LOT to wyjątkowy produkt, który zapewnia jego posiadaczom bezpieczeństwo ich finansów w podróży, oferuje atrakcyjny program lojalnościowy Miles & More a teraz i niepowtarzalną szansę na niezapomniany wyjazd do Barcelony” – powiedziała Jolanta Ozdzenska, Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Kart Kredytowych w Citi Handlowy.

W Barcelonie na szczęśliwych wygranych klientów Citibank-LOT i ich przyjaciół czekają specjalne atrakcje m.in.: pokaz akrobacji lotniczych Red Bull Air Show, pokaz flamenco, przelot helikopterem nad miastem a także zwiedzanie winnicy połączone z degustacją wina.

Karta Kredytowa Citibank-LOT to specjalna propozycja dla podróżników. Wydawana jest wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz Miles & More. Posiadacze tej karty mogą korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie daje im Karta Kredytowa Citibank, otrzymując jednocześnie dodatkowe benefity: rabat do 7% na zakup biletów lotniczych na stronie www.lot.com, mile na powitanie oraz mile premiowe naliczane za zakupy dokonane przy pomocy karty. Zebrane mile klienci mogą wymieniać na bilety lotnicze linii należących do sojuszu Star Alliance, wynajem samochodów, pobyt w hotelu oraz inne nagrody. Przy regularnym korzystaniu z karty ważność zebranych mil nie wygasa. Dodatkowo posiadacze kart kredytowych Citibank mogą zdecydować się na pakiet ubezpieczeń związanych z podróżowaniem i zakupami: Opóźnienie Odlotu, Opóźnienie Bagażu, Bezpieczna Podróż, Bezpieczne Zakupy, Tańsze Zakupy.

Loteria AMIGOS dla posiadaczy Kart Kredytowych Citibank to kolejna już tego typu akcja zorganizowana przez Citi Handlowy. We wcześniejszych konkursach posiadacze Kart Kredytowych Citibank mogli wygrać m.in.: samochody Audi TT i Mini Cooper, milion mil Miles & More, które można wymienić m.in. na 5 biletów lotniczych dokoła świata czy zaproszenia na ekskluzywną imprezę motoryzacyjną. Regulamin loterii promocyjnej „Loteria AMIGOS” oraz szczegółowe informacje o karcie Citibank-LOT dostępne są na http://www.online.citibank.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu