Porównywarka finansowa Comperia.pl zmienia oblicze

Wierna pierwotnej kolorystyce Comperia wzbogaca się o szereg nowych funkcjonalności, ułatwiających precyzyjne wyszukiwanie produktów finansowych. Szczegółowe filtrowanie wyników wyszukiwania, wgląd do historii wyszukiwania, praktyczny interfejs do wymiany opinii o produktach finansowych między użytkownikami – to tylko niektóre wprowadzone zmiany.

Coraz bardziej skomplikowane produkty finansowe staramy się sprowadzić do jednego mianownika. Chcemy, aby można je było porównywać tak, jak towary na sklepowej półce. Wprowadzone przez nas zmiany to milowy krok w tym kierunku – mówi Karol Wilczko, członek zarządu Comperii.

Jednocześnie Comperia wzbogaca się o nowe narzędzie – porównywarkę kont osobistych. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można znaleźć najtańsze konto na rynku. Użytkownik może określić swój profil, a więc częstotliwość korzystania z różnych usług związanych z rachunkiem. Porównywarka wskaże najtańsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.

Oprócz kont osobistych, Comperia umożliwia porównywanie kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych, lokat bankowych i produktów strukturyzowanych. W kolejce czekają kolejne produkty.

Docelowo na Comperii możliwie będzie porównywanie wszystkich produktów finansowych dla klientów indywidualnych. To jeden z naszych strategicznych celów – powiedział Karol Wilczko.

Nowe funkcjonalności znacznie ułatwiają poruszanie się po serwisie. Na odświeżonej stronie Comperii porównywane produkty podzielone zostały na ogólne kategorie: kredyty, karty kredytowe, lokaty i inwestycje oraz konta bankowe. Na przykład wchodząc do sekcji kredytów, użytkownik znajdzie artykuły, raporty, rankingi dotyczące tematyki związanej z kredytami. Z tego poziomu może wejść do porównywarek kredytów hipotecznych, gotówkowych lub samochodowych.

Wprowadzane dzisiaj zmiany są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych użytkowników, zgłaszane od startu porównywarki w marcu ubiegłego roku. Modyfikacje mają charakter pionierski, ale przecież taka jest Comperia” – dodaje Wilczko.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu