Marka Kasztelan przedłużyła współpracę sponsorską z MKS Kasztelan Sierpc

  • by

Marka Kasztelan, należąca do Carlsberg Polska, pozostanie sponsorem Miejskiego Klubu Sportowego Kasztelan Sierpc co najmniej do 2012 roku, na mocy przedłużonej na okres trzech lat umowy sponsorskiej. Marka Kasztelan jest sponsorem klubu już od kilkunastu lat.

„Cieszy nas bardzo kontynuacja współpracy z klubem MKS Kasztelan. Jest to jeden z niewielu klubów sportowych na Mazowszu, z tak bogatą i znakomitą tradycją, dodatkowo mieszczący się w bezpośrednim sąsiedztwie browaru. Z klubem tym marka Kasztelan jest związana od kilkunastu lat, aktywnie wspierając jego działalność i kibicując jego drużynom. Obecna umowa dopinguje MKS Kasztelan Sierpc do uzyskiwania coraz lepszych wyników sportowych, czego klubowi i sobie życzymy.” – mówi Marcin Chyliński, Brand Manager marki Kasztelan.

„Bardzo cieszymy się z podpisania umowy z marką Kasztelan, która wspiera nasz klub już od wielu lat. Wierzymy, że wsparcie finansowe Kasztelana przyczyni się do dalszego rozwoju klubu i jego zawodników, a w dalszym etapie do wspólnego osiągania i przeżywania sportowych sukcesów naszych drużyn.” – mówi Jacek Witkowski, prezes MKS Kasztelan Sierpc.

Zgodnie z umową, w zamian za wsparcie finansowe, Klub zapewnia obecność logo Kasztelana na ligowych i pucharowych koszulkach zawodników, replikach koszulek dystrybuowanych prze Klub. Kasztelan będzie też eksponowany w specjalnie wyznaczonych miejscach stadionu, wielkoformatowych siatkach wokół boiska i w części gastronomicznej stadionu. Logo będzie także obecne na afiszach informujących o rozgrywanych meczach, turniejach i innych imprezach organizowanych przez MKS Kasztelan, oraz na stronie internetowej klubu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu