Zaczynamy „Upalne! Lato z DIALOGmedia” – promocje filmowe na 2009 rok

Jutro startuje pierwsza z pięciu miesięcznych filmowych promocji wypożyczalni na życzenie (VoD) dostępnej w telewizji cyfrowej DIALOGmedia. Do końca 2009 roku co miesiąc promowane będą pozycje z określonych kategorii filmowych. Pierwsze w cyklu – sierpniowe „Upalne! Lato…” – obejmuje tytuły dla dorosłych.  

Usługa Wypożyczalni na życzenie (VoD) jest niezwykle wygodnym i nowatorskim rozwiązaniem w zakresie domowej rozrywki. Klient ma dostęp do filmów i programów (oferta DIALOGu obejmuje dziś ok. 600 propozycji) przez całą dobę bez wychodzenia z domu – wyboru i zamówienia dokonuje się wprost z ekranu telewizora używając jednego przycisku na pilocie. Przed zakupem można przeczytać opis lub obejrzeć bezpłatny zwiastun. Wybrana pozycja jest dostępna natychmiast przez 24 h – w tym okresie można ją obejrzeć wielokrotnie. Gdy minie czas wypożyczenia, film automatycznie przestaje być dostępny, nie ma więc problemu z dodatkowymi opłatami za opóźnienia w zwrocie.

VoD zapewnia klientowi komfort w każdym obszarze: wygoda zamówienia, natychmiastowa dostępność, atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo i dyskrecja.

Pierwsza z filmowych promocji  – „Upalne! Lato z DIALOGmedia” w sierpniu – obejmuje wybrane erotyczne tytuły dla dorosłych (obecnie w całej bibliotece znajduje się kilkadziesiąt takich pozycji). Ta kategoria filmów cieszy się wśród klientów wyjątkowym zainteresowaniem. Aby ograniczyć dzieciom dostęp do wypożyczonych tytułów można zastosować opcję „Kontrola Rodzicielska”.

Kolejne propozycje to:

  • we wrześniu – „Czy grozi nam inwazja?” – z początkiem roku szkolnego promocja tytułów popularnonaukowych, dokumentów i filmów edukacyjnych,
  • w październiku – „Ale w koło jest wesoło” – po wakacjach, na pocieszenie, promocja komedii,
  • w listopadzie – „Strasznie tanie oglądanie” – na długie jesienne wieczory sensacja, horrory i thrillery,
  • w grudniu – „Chodź opowiem Ci bajkę” – kino familijne i bajki specjalnie na Święta.

    Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.dialogmedia.pl

    PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu