Summer Studio Oracle

DNS Polska, zaprasza do udziału w Summer Studio Oracle – spotkaniu w wakacyjnym klimacie, które odbędzie się 20 sierpnia br. w Krakowie. Impreza adresowana jest do autoryzowanych Partnerów Oracle, poszukujących profesjonalnie wyposażonego miejsca do organizacji spotkań biznesowych, opartych na rozwiązaniach Oracle.

W trakcie imprezy, uczestnikom zostanie przedstawiona inicjatywa Oracle Partner HUB, składająca się z trzech części: Partner Academy, ISV Migration Center oraz Studio Oracle. Na spotkaniu szerzej zostanie omówiona działalność Studio, dzięki któremu Partnerzy Oracle mogą bezpłatnie korzystać z profesjonalnej pomocy DNS Polska w zakresie: przygotowania kampanii marketingowych, zorganizowania spotkań biznesowych oraz nawiązania relacji biznesowych z członkami IT Manager’s Club, do którego należy kadra zarządzająca sektora informatycznego.

W ramach Studio, do dyspozycji partnerów Oracle, firma DNS Polska udostępnia przestrzeń konferencyjną, na którą składają się: nowoczesne lobby i sala pokazowa wyposażone w rzutnik, 2 ekrany LCD (42”) oraz nagłośnienie. Dodatkowo DNS Polska pomaga partnerom oferując najnowsze technologie do testów i prezentacji biznesowych rozwiązań partnerskich (infrastruktura Sun Microsystems, inżynierowie Oracle i DNS Polska), a także prowadząc działania telemarketingowe i promocyjne.

Summer Studio Oracle odbędzie się 20 sierpnia 2009 r., przy ul. Jasnogórskiej 23 w Krakowie. Liczba miejsc ograniczona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu