Summer Studio Oracle

przez | 03/08/2009

DNS Polska, zaprasza do udziału w Summer Studio Oracle – spotkaniu w wakacyjnym klimacie, które odbędzie się 20 sierpnia br. w Krakowie. Impreza adresowana jest do autoryzowanych Partnerów Oracle, poszukujących profesjonalnie wyposażonego miejsca do organizacji spotkań biznesowych, opartych na rozwiązaniach Oracle.

OraclePartnerHUb(M)W trakcie imprezy, uczestnikom zostanie przedstawiona inicjatywa Oracle Partner HUB, składająca się z trzech części: Partner Academy, ISV Migration Center oraz Studio Oracle. Na spotkaniu szerzej zostanie omówiona działalność Studio, dzięki któremu Partnerzy Oracle mogą bezpłatnie korzystać z profesjonalnej pomocy DNS Polska w zakresie: przygotowania kampanii marketingowych, zorganizowania spotkań biznesowych oraz nawiązania relacji biznesowych z członkami IT Manager’s Club, do którego należy kadra zarządzająca sektora informatycznego.

W ramach Studio, do dyspozycji partnerów Oracle, firma DNS Polska udostępnia przestrzeń konferencyjną, na którą składają się: nowoczesne lobby i sala pokazowa wyposażone w rzutnik, 2 ekrany LCD (42”) oraz nagłośnienie. Dodatkowo DNS Polska pomaga partnerom oferując najnowsze technologie do testów i prezentacji biznesowych rozwiązań partnerskich (infrastruktura Sun Microsystems, inżynierowie Oracle i DNS Polska), a także prowadząc działania telemarketingowe i promocyjne.

Summer Studio Oracle odbędzie się 20 sierpnia 2009 r., przy ul. Jasnogórskiej 23 w Krakowie. Liczba miejsc ograniczona.