Przejdź do treści

Nowość w All4men.pl

„Już za chwilę poznasz Sekrety Podrywu i opinie kobiet o których większość mężczyzn nie ma pojęcia…”.  Męski Portal All4men.pl przygotował  nowy wyjątkowy dział. Po raz pierwszy w Polsce udostępnione zostaną  unikalne materiały dotyczące uwodzenia. 18 minutowy film i e-book pokazują kobiecy punkt widzenia na podrywanie.

„Zdecydowanie zbyt często to mężczyźni uczą mężczyzn o tym czego pragną kobiety. My postanowiliśmy zapytać Je wprost. Powstał z tego unikalny film i e-book z którego jesteśmy naprawdę dumni”- mówi Marek Kawecki redaktor naczelny All4men.pl.

Dodatkowo każdy kto odwiedzi www.all4men.pl i zajrzy do działu „uwodzenie”, weźmie  udział w losowaniu darmowych szkoleń z zakresu uwodzenia o łącznej wartości blisko 5.000 złotych,  organizowanych przez:

  1. RMSU- Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia to jedna z najskuteczniejszych metod uwodzenia i rozwoju osobistego, opracowana w Rosji i sprawdzona na 30 000 osób! www.rmsu.pl.
  2. PickUp Club z zakresu „stylizacji wizualnej” i „praktycznej sztuki uwodzenia” prowadzone przez jednych z najbardziej szanowanych trenerów w kraju www.sztukauwodzenia.com.