Nowe połączenie Wizz Air z Gdańska do Bergen

Tagi:

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił dziś dalszą rozbudowę siatki połączeń z gdańskiego lotniska. Już jesienią pasażerowie będą mogli dolecieć z Wizz Air do Bergen.

Pierwszy samolot do tego norweskiego miasta odleci z Gdańska 18 grudnia. Loty na nowej trasie będą oferowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Bergen to zupełnie nowa destynacja w siatce połączeń Wizz Air, a jednocześnie drugie norweskie miasto, do którego przewoźnik będzie latał z Gdańska.

Ceny biletów, zawierające podatki i opłaty zaczynają się od 80 zł. Bilety można rezerwować na stronie wizzair.com lub za pomocą infolinii pod numerem 0 703 50 30 10.

Połączenie do Bergen jest trzecią trasą, jaka wzbogaci gdańską siatkę połączeń Wizz Air jeszcze w tym roku. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami 17 grudnia przewoźnik rozpocznie loty do Mediolanu Bergamo oraz Eindhoven. Co więcej, do bazy zostanie dodany trzeci samolot Airbus A320, co pozwoli na uruchomienie nowych połączeń oraz zwiększenie częstotliwości lotów na 6 już istniejących.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu