Drewniane domy w inplusPR

Pomarańczowa Agencja z Wrocławia nawiązała współpracę z nowym klientem. Jest nim Tektum, pierwszy i jedyny w Polsce wykonawca domów drewnianych produkowanych w przyjaznej dla środowiska technologii.

Głównym zadaniem inplusa będzie wprowadzenie do Polski firmy i produktu obecnego dotychczas jedynie na rynkach skandynawskich, gdzie domy wykonane tą techniką stanowią prawie 100% oddawanych do użytku obiektów. Pełna obsługa agencyjna obejmuje m.in. opracowanie spójnej strategii komunikacji, kreację marki wraz z księgą CI, doradztwo sponsoringowe i zakup mediów oraz budowę wizerunku poprzez kształtowanie relacji z mediami.

Tektum zajmuje się produkcją i montażem domów z gotowych elementów drewnianych. Jest to technika od lat obecna na zachodzie Europy, mająca ugruntowaną pozycję na rynku w Szwecji i Norwegii. Bieżącym celem firmy w Polsce jest zwiększenie udziału w rynku budowlanym obiektów powstających w technologii pozwalającej oszczędzać energię i czas. Głównym wyzwaniem komunikacyjnym będzie walka ze stereotypem „drewnianego pudełka” jaki przylgnął do budownictwa szkieletowego i domów wykonanych z drewna.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu