Rodzice doładują dzieciakom – GaduAIR wprowadza transfer środków

GaduAir, jako pierwsza telefonia komórkowa w Polsce wprowadza od dzisiaj swobodną  możliwość dysponowania raz zgromadzonymi środkami. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł sam decydować o tym, jaką kwotę i na co chce przeznaczyć. Transfer to także doskonałe rozwiązanie np. dla rodziców, którzy wirtualnie i zdalnie mogą od dzisiaj zasilać telefon swoim pociechom na koloniach i obozach.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której użytkownikowi zabrakło środków na rozmowy telefoniczne. Wówczas dzięki usłudze transferu może on w dowolnej chwili zasilić swoje konto w GaduAIR bez konieczności szukania najbliższego punktu sprzedaży. Wystarczy, że inna osoba posiadająca GaduAIR dokona transferu na jego Konto, nawet kwotą chociażby 1 zł.

Co więcej, możemy zasilić w ten sposób konto naszemu znajomemu z klasy, pracy, czy też rodzice swoim pociechom. Służy do tego dedykowany numer 151 dostępny z każdego telefonu GaduAIR.

Konto GG to służący każdemu użytkownikowi usług sieci GG Network wirtualny rachunek zbiorczy, z którego można w prosty sposób opłacać różne usługi, w tym również telefonię komórkową GaduAIR. Transfer środków dotyczy bowiem nie tylko telefonii komórkowej, ale również innych usług oferowanych przez operatora GaduAIR – GG Network S.A.

Warto pamiętać,  że transfer środków nie przedłuża ważności Konta oraz nie aktywuje bonusów. Kwota transferowanych środków może przyjmować wartości od 1 PLN i jej wielokrotność, jedno Konto można zasilić transferem maksymalnie 3 razy w okresie 30 dni, przy czym Konto docelowe (numer GaduAIR) musi być w stanie aktywnym. Więcej szczegółów o transferze środków można znaleźć na www.gaduair.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu