Pralnie Panda z nowymi pakietami dla franczyzobiorców

Tagi:

Dla osób powracających z emigracji zarobkowej, dla rodzin, a przede wszystkim dla wszystkich, którzy chcą postawić na pewną lokatę kapitału. Firma Vector S.A., właściciel największej ogólnopolskiej sieci pralni chemicznych Panda, wprowadza do swojej oferty pakiety franczyzowe. Pierwszy taki dedykowany produkt na rynku.

Liczba systemów franczyzowych w Polsce przekroczyła 500. Wybór zatem jest ogromny. Osoby wracające z zagranicy i posiadające gotówkę mogą właśnie zainwestować w tenże biznes. Franczyza jest również świetnym sposobem na biznes rodzinny. Powadzenie takiego punktu to pewna lokata kapitału. Obecny kryzys np. w branży motoryzacyjnej prowadzi do zwolnień. Otwarcie punktu franczyzowego to dobry sposób na biznes dla osób, które chcą się przebranżowić.

Pralnie Panda wprowadzają pięć pakietów franczyzowych, które pozwolą na dobór oferty i jej weryfikację do własnych potrzeb. Pierwszy „Pakiet innowacyjny – dotacje unijne” skierowany jest do istniejących i nowopowstałych przedsiębiorstw chcących skorzystać z dotacji i zainwestować w budowę pralni w oparciu o innowacyjne rozwiązania w maszynach pralniczych. Pralnie Panda posiadają w swojej ofercie agregaty do chemicznego czyszczenia, których technologia została tak opracowana, że nie zużywają wody potrzebnej do ich chłodzenia/obecnie koszt miesięczny pralni to minimum 500 zł za zużycie wody/ oraz maszyny pracujące na ekologicznych rozpuszczalnikach. Kolejny pakiet „Franczyza dla wracających” dedykowany osobom, które wróciły z emigracji zarobkowej, posiadają fundusze i chcą otworzyć swój biznes. Pakiet zawiera oczywiście cały know-how, szkolenia z zarządzania, sprzedaży oraz promocji w sektorze usług jak również szkolenia z zakresu polskiego prawa podatkowego i prawnych implikacji prowadzenia firmy. Jest to pierwsza kompleksowa oferta na rynku dla osób rozpoczynających biznes.

Trzeci pakiet „Franczyza dla rodzin” skierowana jest do osób, które zarządzają swoją firmą i chcą w relatywnie prosty sposób pomnożyć kapitał. Pakiet dedykowany rodzinom poszukującym zdywersyfikowanych i pewnych inwestycji. Firmy rodzinne to około 60% rynku w Polsce. Często, aby ulokować bezpiecznie pieniądze zleca się członkom rodziny prowadzenie nowego biznesu. Otworzenie pralni pod marką Panda to sposób na pewną lokatę kapitału i gwarancja rentowności. W pakiecie oczywiście cały know-how oraz szkolenia. Pakiet czwarty „Dla osób, które chcą się przebranżowić”. Dedykowany przede wszystkim osobom, które straciły pracę lub po prostu chcą założyć swój biznes nie koniecznie zgodny z ich wykształceniem. Takim franczyzobiorcom Pralnie Panda zapewniają oczywiście szkolenia i pomoc w znalezieniu lokum. Piąty pakiet skierowany jest do osób, które obecnie prowadzą swoje pralnie, ale nie mają możliwości zaistnienia w dużych miastach w galeriach handlowych. Również dla osób, które pralnie chcą otworzyć pod szyldem znanej i szanowanej marki. Franczyzodawca Pralnie Panda oczywiście pomoże w pozyskaniu lokalizacji lub może odsprzedać własne pralnie, przekaże know-how oraz przeprowadzi szkolenia.

Otwierając punkt pralni chemicznej Panda franczyzobiorca może mieć pewność, iż biznes jest rentowny i jest to relatywnie prosty sposób na mnożenie kapitału. Jest to najlepsza inwestycja dla początkujących biznesmenów, gdyż cechuje ją niski stopień ryzyka i przynosi ona pewny, stabilny zwrot. Dedykowane oferty wprowadzone przez Pralnie Panda ułatwią przebrnięcie przez wszelkie formalności i usprawnią otwarcie własnego biznesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu