Komfort w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu

Sieć Komfort otworzy 1 sierpnia br. salon sprzedaży w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu. To już 136 sklep sieci w Polsce.

Nowo otwierany salon ma łączną powierzchnię 630 mkw. Asortyment sklepu obejmuje szeroki wybór paneli i podłóg drewnianych oraz dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych. Komfort oferuje także klientom porady specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz, a także usługi związane m.in. z transportem i montażem zakupionych produktów.

Z okazji otwarcia firma przygotowała dla klientów 10% rabat na wszystkie oferowane produkty.

Kolejny sklep sieci to konsekwencja realizacji strategii spółki zakładającej ekspansję na polskim rynku artykułów wyposażenia wnętrz. Koncepcja rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT ze 136 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz otwiera kolejne sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach w dużych miastach oraz dociera z największą kolekcją podłóg do mieszkańców mniejszych miejscowości.

  • Adres sklepu: Swarzędz, ul. Poznańska 6
  • Godziny otwarcia: pon. – sob.: 10.00 – 21.00; niedziela: 11.00 – 20.00
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu