Domena .eu za darmo

Od 31 lipca Klienci nazwa.pl mogą skorzystać z nowej promocji „Domena .eu za darmo! Dobry krok w sieci”. To kolejna propozycja, która wzbogaca oferowany przez serwis wachlarz usług „za darmo”.

Adresy internetowe z rozszerzeniem .eu stają się coraz popularniejsze. Od momentu rozpoczęcia wolnej rejestracji (kwiecień 2006) jest ich już niemal 3 miliony. Tylko w Polsce zarejestrowanych jest ponad 162 tys. nazw w domenie .eu. Domeny europejskie mogą rejestrować wszystkie podmioty mające siedzibę na terenie Unii Europejskiej oraz osoby mieszkające na jej obszarze. Niecodzienna promocja, przygotowana przez firmę NetArt umożliwia przedsiębiorcom prezentację oferty wszystkim klientom i kontrahentom całej Europy.

W promocji „Domena .eu za darmo! Dobry krok w sieci” Klienci mogą zarejestrować i dysponować wybraną nazwą domeny z rozszerzeniem .eu, przez pierwszy okres abonamentowy bez ponoszenia kosztów.

Beata Mosór, Kierownik Sekcji PR w NetArt podkreśla: „Firma NetArt uważnie obserwuje tendencje panujące na rynku rejestracji domen i wychodzi im naprzeciw. Popularność adresów WWW z rozszerzeniem europejskim wśród przedsiębiorstw wzrasta. Niejednokrotnie jednak wstrzymują się one z wykupieniem dodatkowej domeny ze względów finansowych. NetArt swoimi działaniami wytrwale stara się ułatwić firmom start w Sieci, nie tylko poprzez redukcję kosztów, ale także prowadzoną aktywność edukacyjną w zakresie e-marketingu. Proponowana promocja również ma na celu pomoc polskim przedsiębiorstwom w ekspansji działań na teren całej Unii Europejskiej. Mogą one wypróbować możliwości, które niesie ze sobą europejska domena, nic przy tym nie ryzykując.” Domena .eu jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które chcą być postrzegane, jako firma nowoczesna, która posiada szerokie horyzonty i jest otwarta na nowe możliwości. Jednocześnie domena taka utożsamia przedsiębiorstwo z europejską jakością oraz sumiennie utrzymywaną ideą otwartości i integracji. Standardowa cena rejestracji domeny .eu na jeden rok wynosi 61 zł brutto. W promocji serwisu nazwa.pl cena ta została zredukowana do 0 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu