8xPepsi równa się Longer lub nóżka Hot&Spicy lub deser w KFC gratis!

Restauracje KFC i PEPSI dla swoich fanów przygotowały odjazdową  promocję. Już od 23 lipca w kluczowych sieciach hipermarketów i supermarketów w Polsce można kupić Pepsi Pak zawierający 8 puszek ulubionego napoju wraz z kuponem na darmową przekąskę w sieci KFC. Do wyboru są: chrupiąca kanapka Longer, świeża nóżka kurczaka HOT&SPICY w pikantnej panierce lub puszysty deser wiśniowy.  

„Wspólna promocja KFC i firmy Pepsi-Cola GB skierowana jest do miłośników napojów Pepsi i ma zachęcić ich do odwiedzenia naszych restauracji. W jej ramach osoby posiadające  specjalny kupon wycięty z promocyjnego 8-paka będą mogły skosztować chrupiącego Longera, soczystej nóżki Hot&Spicy w niepowtarzalnej panierce lub delikatnego deseru wiśniowego w jednej z naszych restauracji” – mówi Anna Bednarska, Marketing Manager KFC. Kupony promocyjne znajdują się w specjalnych 8-pakach zawierających 330 ml puszki PEPSI, MIRINDA, 7UP, LIPTON ICE TEA Lemon. Puszki Pepsi & KFC będą sprzedawane w kluczowych sieciach hipermarketów i supermarketów w Polsce.

O nowej promocji konsumenci dowiedzą się z kampanii internetowej i z 550 reklam zewnętrznych, które znajdą się na miejskich citylightach. Promocja potrwa do 31 października.

Za przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja Peppermint, która opracowała projekty promocyjnych opakowań, citylightów, materiałów POS a także stworzyła stronę www.8pakdokfc.pl oraz materiały do kampanii internetowej. Za zakup nośników outdoor odpowiada dom mediowy Media Direction, a za planowanie i zakup kampanii w Internecie – Code Media.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie www.8pakdokfc.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu