Profesjonalnie o oknach

W lipcu na rynku prasowym pojawił się nowy, bezpłatny kwartalnik „Profiokno”, poświęcony tematyce stolarki okiennej i drzwiowej. Wydawcą czasopisma jest firma Aluplast, lider produkcji systemów okiennych z PVC w Polsce. Projekt realizuje SKIVAK Custom Publishing.

Czasopismo “Profiokno” dostarcza fachową wiedzę i promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki budowlanej. Użyteczne informacje znajdzie tutaj zarówno producent okien, dystrybutor, jak i projektant zainteresowany najnowszymi trendami w branży okiennej.

Mimo iż będzie to wydawnictwo firmowane przez Aluplast, chcemy aby nasze pismo wyróżniała atrakcyjna merytorycznie treść i by każda z grup adresatów pisma mogła w nim znaleźć jak najbardziej praktyczne informacje, związane z prowadzoną działalnością. Stąd też do redakcji pisma staramy się zapraszać ciekawych autorów, gwarantujących odpowiedni poziom publikacji – informuje Marcin Szewczuk, redaktor naczelny Profiokno.

SKIVAK Custom Publishing przygotowało layout publikacji, odpowiada za redakcję treści, skład, druk, koordynację produkcji, dystrybucję i pozyskiwanie reklamodawców. Przygotowany przez wydawnictwo projekt graficzny nawiązuje do technicznego charakteru publikacji. Całość pisma została podzielona na części odpowiadające głównym grupom odbiorców.

„Profiokno” jest wysokospecjalistycznym projektem wydawniczym wzbogacającym portfolio naszej firmy. Cieszymy się, że poprzez naszą współpracę z liderem branży możemy pokazać korzyści wynikające z posiadania własnego magazynu. O tym, że „Profiokno” odniesie sukces, świadczy choćby duże zainteresowanie reklamodawców i organizacji branżowych – mówi Damian Nowak, dyrektor wydawniczy SKIVAK Custom Publishing.

Kwartalnik „Profiokno” ukazał się w nakładzie 5000 egz. Czasopismo dystrybuowane jest przez wysyłke pocztową, przez autoryzowanych producentów i dystrybutorów Aluplast, oraz podczas konferencji, spotkań branżowych z udziałem firmy. Kolejny numer ukaże się na początku października.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu