Megakontakt z Woodstocku i z Woodstockiem

Podczas rozpoczynającego się w ten piątek jubileuszowego XV. Przystanku Woodstock – największej imprezy plenerowej w Europie –  uczestnicy festiwalu będą mogli bezpłatnie kontaktować  się przez Internet z rodziną i znajomymi, przekazać wrażenia z niezapomnianej zabawy i koncertów z samego środka imprezy w Kostrzyniu nad Odrą. Umożliwi to specjalna, ogólnodostępna kafejka internetowa, którą wspólnie z Fundacją Jurka Owsiaka zorganizuje obok głównej sceny Gadu-Gadu.

Ponadto organizatorzy Woodstocku po raz pierwszy będą też prowadzić mikrobloga w serwisie Blip.pl pod adresem http://woodstock.blip.pl – na profilu Woodstocku na gorąco będzie można śledzić to, co się dzieje na festiwalu.

Woodstock on-line

W kafejce internetowej Gadu-Gadu do dyspozycji woodstockowiczów będzie kilkanaście komputerów, stanowiska do rozmów głosowych i wideo, ponadto dostęp do komunikatora Gadu-Gadu, Blipa, wersji www GG, stron internetowych.

Kafejka internetowa Gadu-Gadu będzie dostępna dla bawiących się przez całe trzy dni trwania Woodstocku, w dniach 31 lipca – 3 sierpnia od godz. 9 rano aż do zakończenia koncertów, czyli  późnych godzin wieczornych.

Komórkowy zawrót głowy, czyli dzwonienie za darmo

Dla odwiedzających kawiarenkę przygotowano limitowany nakład specjalnych starterów telefonii komórkowej GaduAIR – zakup takiego startera (karty SIM) na miejscu pozwoli na otrzymywanie codziennie bezpłatnych doładowań konta w telefonie podczas trwania Woodstocku – to kolejna możliwość pozostania w kontakcie ze znajomymi za darmo, ze swojej komórki. Wystarczy wziąć swój telefon, kupić kartę SIM GaduAIR na miejscu i zgłosić się do specjalnego punktu doładowań, który będzie zlokalizowany w kawiarence internetowej Gadu-Gadu. Dzięki temu uczestnicy Woodstocku będą mieli możliwość poGGadania do woli ze znajomymi, blipowania, zdawania relacji z imprezy rodzinie i przyjaciołom. Przygotowano także liczne konkursu GaduAir, w których będzie można wygrać telefony komórkowe.

Woodstock na Blipie

Podczas trwania Przystanku Woodstock gorące relacje  z Kostrzynia będzie można obserwować  w serwisie Blip.pl, gdzie powstał specjalny profil woodstockowy. Kto nie będzie mógł uczestniczyć w imprezie w Kostrzyniu, na bieżąco będzie miał możliwość obserwowania, jak w tym roku przebiega festiwal  odwiedzając profil Woodstocku pod adresem: http://woodstock.blip.pl/ Profil jest redagowany bezpośrednio przez Fundację Jurka Owsiaka, organizatora Woodstocku.

Jestem na Woodstocku! – nowy, specjalny opis graficzny w GG

Z okazji jubileuszowego XV. Przystanku Woodstock, Gadu-Gadu przygotowało również okazjonalny nowy opis graficzny – mogą go bezpłatnie ustawiać  na swoim numerze GG wszyscy użytkownicy Gadu-Gadu, posiadający najnowszą wersję komunikatora Nowe Gadu-Gadu. Opis „Jestem na Woodstocku!” będzie dostępny bezpłatnie w dniach 30 lipca – 2 sierpnia.

Opis będzie można pobrać ze strony: http://www.gadudodatki.pl/opisygraficzne

Jubileuszowy, XV Przystanek Woodstock rozpoczyna się 31 lipca a kończy 2 sierpnia 2009 roku. Festiwal ponownie zagości w Kostrzynie nad Odrą. Gwiazdami imprezy będą w tym roku: Juliette Lewis, Guano Apes, Volbeat oraz brytyjska grupa The Futureheads. Na festiwalu zagrają także polscy artyści m.in. Leszek Możdżer, Dżem i Voo Voo.

Kafejka internetowa Gadu-Gadu to kolejny krok we współpracy Gadu-Gadu i Fundacji WOŚP Jurka Owsiaka – współpraca obejmuje również coroczne wspólne granie podczas Finałów WOŚP (przekazywanie numerów specjalnych GG).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu